Määratlemata

tere jälle!

Ei leidnud sobivamat pealkirja sellele postitusele. Ühest küljest tere, sest ma pole pisut aega siin toimetanud, teisest küljest tere, sest justkui olen ma tagasi ja uuesti kirjutamiselainel. 

Ma pole kuskile kadunud, ma lihtsalt hoian natuke rohkem madalamat profiili. Minuga on muidu kõik korras. Ma lihtsalt olen olnud vaikne, sest tegelen kooliasjadega, viimastel päevadel olen meisterdanud lastele lasteaeda erinevaid asju, artiklite kirjutamisega tegelenud ja lihtsalt mõelnud. Kõige üle, mis viimasel ajal on toimunud. 

Esmaspäeval käisin ma ülekuulamisel, seoses selle kogu jamaga, mis toimus. Rahu ja vaikus on mind taas leidnud ja rõõmustavad oma kohalolekuga. Kõik läheb sujuvalt ja ma tunnen, et olen valmis uuesti asuma asja kallala- blogimise juurde.

See kogu “värk”.. jah ma eelistan öelda selle kohta värk, kui et vaimne terror, sest seda viimast see tegelikult oligi, kuid siiski… Ma nägin isegi unes, kuidas see inimene mu lapsed ära röövis ja mind seejärel maha tappa tahtis.. Ühesõnaga, hakkas täiega mõistusele ja vaimne tervis kõikus tohutult. 

Aga tegelikult ma tulingi siia, et teile teada anda, et ma ei ole kuhugi kadunud ja ma olen täiesti elus ning terve. Mul on lihtsalt megapalju tegemisi viimasel ajal ja.. ega muud polegi lisada. Olge tublid ja kui homne laat lastel lasteaias läbi on, siis näitan ja kirjutan teilegi, mida ma kõike meisterdasin oma nobedate näppudega. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga