Tere üllatab lapsepõlve lemmikmaitsetega!

Tere tootesarja on lisandunud lapsepõlvest meeles olevad nostalgiamaitselised tooted- karamelli, kakao ja vanilje piimakissell. Kõik tooted on laktoosivabad ja 1kg pakendites. 
Piimakissellid on maheda maitsega, vähese rasvasisalduse ja vähendatud suhkrusisaldusega magustoidud, mida sobib nautida hapuka moosiga iseseisvalt või kasutada kastmena näiteks koogi kõrval.

“Tõime piimakissellid sortimenti kuna need klassikalised maitsed on alati olnud rahva lemmikud. Laktoosivabadena toodame neid sellepärast, et uuringud on näidanud, et laktoositalumatus on tarbijate seas kasvav probleem. Uuendusena pakume ka madalamat suhkrusisaldust, madalat rasvaprotsenti ja mugavat pakendit,” selgitas AS Tere tootejuht Triin Kangert.
Uute toodete tihedam konsistents annab rohkem võimalusi ka kasutamiseks- näiteks kastmena, kookides või tervisliku magustoiduna. 

Minu enda vaieldamatu lemmik on läbi aegade olnud vanilje piimakissell. Kunagi soetasin ma endale seda kilepakendis ja ei olegi märganud, et neid toodetakse ka tetrapakendites, mis on palju-palju mugavam. Vanilje piimakisselli meeldib mulle süüa banaaniviiludega- väga hea lisand. 
Kakaokissellile kuulub edetabelis teine koht. Ta ei ole nii paks, kui vanilje kissell ning seda on paras juua klaasist/kruusist. Nagu vaniljekissell, täidab ka see juba paari lonksuga parajalt kõhtu. 
Kui ma proovisin esmakordselt kakaokisselli, tuli meelde lapsepõlvest see, kuidas hapukoore, kakaopulbri ja suhkruga mingit möksi kokku tegime. See oli lihtsalt nii hea!
Mitte just kõige lemmikute hulka kuulub kindlasti karamellikissell, kuigi selle proovimist ootasin ma tõesti suure huviga. Minu jaoks on ta kahjuks liiga magus ja selline läila. Kuna ma varem polnud seda söönud, siis proovisin samuti banaaniviiludega, kuid need tegid ta veel magusamaks. 

Lisaks piimakissellidele on Tere tootevalikusse lisandunud ka Tere LaCrema kooresed põldmarja- ja metsmaasikajogurtid, mis on pakendatud mugavasse TetraTop pakendisse. 

Tere LaCrema jogurtid on rikkaliku ja täiusliku maitsega ning suurepärase kreemja konsistentsiga, ei sisalda laktoosi, on valmistatud kvaliteetsest Eesti koorest ning pakuvad keelt-alla-viivaid maitseelamusi. 

Need tooted on mõeldud nautimiseks kogu perele!

Nende jogurtite kohta ma ei oska ega suuda koostada oma lemmikute edetabelit, sest ma olen alati armastanud kreemjaid jogurteid marjatükkidega. Lisaks olen ma väga õnnelik, et neid jogurteid toodetaks nüüd tetratopsides, sest osta kokku neid pisikesi topsikesi on väga tüütu ning ega hiljem ei taha enam edasi süüa, kui oled korra lahti teinud ja siis uuesti kaane peale ning külmkappi. Uued pakendid on korgiga keeratavad- valad kruusi, paned korgi peale ja tagasi kappi. Väikeste topsikestega on nii, et see kaas, mis peale käib, laseb tihtipeale servade kaudu õhku läbi ning vesi jogurti peale on kerge tekkima. Mulle see absoluutselt ei meeldi. 
Kui ma küsisin oma lastelt, mis neile kõige enam meeldis ja maitses, siis ega ma sealt päris selget vastust ei saanudki. Lastele maitseb ju kõik, mis on magus ja neid tooteid ajasid nad kahe suu poolega sisse. Ju siis meeldis väga. 😀

Aitäh Tere, meie pere jäi väga rahule nende toodetega!:)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Viimased postitused

Miks inimesed lasevad endale pahasti öelda???

Ma eile tegin instagramis üle pika aja jälle seda Q&A. Eelmisel korral olid inimesed (või [...]

Kuidas suhtes kõik nii iseenesest mõistetav ikka on

Ma pean selle lõpuks “kaelast” ära kirjutama, muidu tuleb uus elu ja mälu peale ja [...]

14 ja 2

Eile ja täna on olnud üsna tähtsad päevad meie peres. Eile täitus minu ja abikaasa [...]

2 Comments

See on nüüd läbi!

Aeg on asjad pakkida ja need lõplikult kodust välja visata/põlema panna, sest kool on nüüd [...]

1 Comments

Kas nutivaba suvi on tõesti võimalik?

Suvepuhkus algaaaas! Tegelikult juba mõned päevad tagasi. Suvepuhkus sellesmõttes, et suurematel on ka kool nüüd [...]

1 Comments

Kuidas ma endale kodus ise iluoppi tegin

Mul tekkis selle pealkirjaga kohe oma peas väike video, kuidas ma ennast kuskil köögi laual [...]

Kuidas kõik nüüd läbi saab

No tere! Pole mina jälle siia mõnda aega jõudnud ning aegajalt taban end mõttelt, et [...]

8 Comments

Kuidas lapsed ei taha enam üldse õues käia

Ma tegelikult mõistan seda, et maailm muutub, uueneb ja areneb aina edasi ning nutiseadmed on [...]

Kuidas mu lapsed edaspidi põrandal peavad sööma

Ma otsustasin meie köögist laua ja toolid välja visata. Jah, kuulsite, st lugesite õigesti. Ei [...]