Määratlemata

toidupoes pakuti ainulaadset kinovõimalust

Lähen mina täna enne lasteaeda minekut jäätist ostma. Jõuan kassasse ning kuulen kuidas mingi vene baaba lõugab kõrval kassas. Üsna pea sai mulle selgeks, et probleem on kliendi ja kassapidaja vahel. Või mis probleem, õigemini omavahelised suhteklaarimised. 

Vene baaba karjus seal kassapidajale midagi, siis vestles nende klientidega, kes järjekorras ootasi ja siis jälle kassapidajaga. Ühe sõnaga, see baaba ei olnudki mingi klient vaid lihtsalt trügis järjekorda vahele, et kassapidajale midagi sitasti öelda. 

Üsna pea tuli kassa juurde juhataja või miski säärane tähtis tegelane, kes vene baabaga hakkas eesti keeles vestlema. Jess mulle, sest nüüd ma sain aru ka, mida nad rääkisid. Ühe sõnaga, tuli see baaba klientidele kurtma kassapidaja pere- ja eraelu ning nendevahelisi probleeme arutama. Klientidel, kes järjekorras ootasid, viskas samuti kopa üle, et see baabake kassapidaja tööd takistab ning sellepärast järjekord aeglaselt edasi liikus.. No joptvõimatt, mul oleks ka kopa ette visanud, kui mingi jorss tuleb oma eraelu probleeme lampi lahkama. 

Eks see juhataja üritas talle selgeks teha, et praegu on kassapidaja tööaeg ning baabake häirib tõsiselt teiste tööd ning samuti kliente. Soovitati sellel baabal kirjutada kaebus, kui talle miski ei meeldi. Kui aga niisama solvata tahab, tehku seda mujal ning teisel ajal. Lisaks selgus, et baabakesel pole esimene kord tulla poodi stseeni korraldama. Oh juudas, mis vana inimeste peas toimub? Baabad ja gaagad, tõmmake end veidike kortsu. Saate aru, et austus ei tule vanusega vaid käitumise ning suhtumisega? Jep, saite õieti aru. Tõsiselt piinlik, ausõna. 

2 thoughts on “toidupoes pakuti ainulaadset kinovõimalust”

  1. No-jh, ütleme nii, et Sul on õigus pahane olla, aga oled Sa kindel, et just needsamad baabad, kellest siin jutt käib, Su blogi lugejad on ja su soovitust näevad? Sa oleks ikka tollele tegelasele kohapeal pidanud oma arvamuse välja ütlema, sest äkki ta ei loe su blogi ja siis ta ei teagi oma käitumise pärast häbenema hakata. 😀

  2. Ta ei saanud muhvigi eesti keelest aru, seega oleks ilmselt pointless oma aega raisata 😀 Aga eks ma jään lootma sellele, et mõni baaba ikka ehk kiikab siia kunagi ja teab, kuidas mitte käituda. 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga