Määratlemata

toonivad palsamid ja maskid?

Värvisin vähem, kui nädal aega tagasi juuksed punaseks ning tänaseks on värv täiesti tuhmunud. Juurte osast on veel punast näha, kuid ülejäänud juuksed oleksnagu roostekarva. Seda oligi ette teada, aga sain hüva nõu kasutada toonivaid palsameid ja maske, mis hoiaksid punase ilusa ja säravana. Kuna mul täna on hirmus isu kirjutada, siis mõtlesin teha pisikese uuriva postituse erinevate toonivate palsamite ja maskide kohta. Ise olen ma selles teemas täielik võhik, aga ehk mõni punapea satub kogemata täna sellele postitusele ja oskab mulle soovitada mõnda. Poes käisin uurimas ma ise neid vene palsameid. 

Viimasel ajal näen tihti facebooki müügigrupis, kuidas keegi küsib nende palsamite kohta nõu, et kuidas jäävad ja millist tooni annavad. Nüüd on aeg minul küsida, kas keegi oma oma punastele kiharatele pakkunud sellist palsamit ja kuidas on ta peale jäänud? Ma eriti ei julge ise katsetada erilise tagasisideta, sest äkki rikun värvi ära või midagi. Huvitaks mind eelkõige see vasakult teine palsam. 

Ja siis üks ilus inimene soovitas osta Tradehousest juuksemaski, mida tema kasutab. Malluka blogipostitusele sattusin samuti, kus ta oli kasutanud samat maski ja see tegi tema juuksed väga ilusaks erksaks ja säravaks punaseks. Kahjuks on see mask hetkel otsas ja ma pean sellega lihtsalt leppima. 

Ootangi nüüd, kust mida osta võiksin? Nimed, hinnad ja kust ma need saada võiks on samuti kõik teretulnud. 

10 thoughts on “toonivad palsamid ja maskid?”

 1. Suht hästi mõjuvad need toonivad, ema ka kasutas just punast, aga päris nii erk ei jäänud kui värvides, tuhmim variant küll, aga siiski jäi väga hästi peale ja ikkagi erk. Ainus, mida ma kindlasti soovitan teha, et ükskõik, mis toonijat, eriti vene omasid kasutades, kindaid kasutada. Vastasel juhul on lihtsalt ka käed ja küüned (võimatu puhtaks saada) toonitud 😀
  Aga millist tradehouse toodet mõtled? Kui seda KC oma siis neid müüb ka kaubamaja ja hind peaks sama olema.

  Toonivatega midagi ära rikkuda küll ei anna (kui samas toonis võtad), jäävad ikkagi väga sarnased nagu pakendil. Endal oli tradehousest crestoli oma pumbaga pudelis, küll tumepruunidele juustele, aga tulemus oli sama (oma juurtele eriti) nagu oleksin värvinud – peitis väljakasvu nii hindele 4+ ära ja tuli harvem värvida. Usun, et ka punane on sama hea 🙂

 2. Ma kasutasin kunagi kui punapea olin seda tonikat, aga numbriga 6.65 “indiaani suvi”. Jäi väga erk, superlahe,aga selle maski miinuseks ütleksin, et need kuluvad kiirelt maha.

 3. Tonika toonivate palsamitega soovitan olla ettevaatlik, kui juukseid on varasemalt värvieemaldajaga või blondeerijaga töödeldud. Endal mitmeid kordi juhtunud, et pange on läinud. Punane oranzika läikega jäi täielik porgandoranz näiteks.

 4. Mina omal ajal kasutasin blondidele juustele selle vene sarja blondi palsamit (lillaka varjundiga), toimis intensiivsemalt kui hõbeshampoon ja võttis kollasuse ära, kuid miinuseks tõepoolest see, et kuivatab juukseid. Samas kui peale selle omakorda veel mingit niisutavat palsamit panna siis ei tohiks hullu olla. Et värvi mõttes soovitan küll. Ja pähe panna siis umbes üle ühe-kahe pesu, siis püsib ilus küll. Kui mega erksat tahad siis muidugi iga pesu. Ja väikesest törtsust piisab kogu pea jaoks, et kestab suhteliselt kaua ja hulga odavam ka ju kui salongitooted.

 5. A ja unustasin veel mainida, et mida kauem peas hoiad seda intensiivsemaks värv muutub. Ma ise ei vajanud palju blondidele, hõõrusin juustesse ja järgmine hetk pesin juba maha, kuid võid vabalt kohe pesu algul selle pähe panna ja siis kõige lõpus kui muud toimingud duši all tehtud, selle alles maha pesta. Siis jääb kindlasti ilus. 🙂

 6. Ning pole keelatud sellega ka mööda tuba ringi kõndida kui väga palju vaba aega on. Pakendi peal mu meelest oligi kirjas, et kauem peas hoida. Aga kiire elustiiliga inimesele see tüütu ja piisab ka sellest, kui duši all mõnda aega hoida. Ma ise esimene kord käisingi pool tundi sellega ringi ja hiljem oli blondidest kiharatest lillad saanud. 😀 (sorri, ma ei tea miks mu mõtted nii katkendlikud on ja 3 eraldi kommentaari nüüd tuli, aga loodan et on abiks:D)

 7. Mina kasutasin mingi aeg 5.35 tooni. Panin maski otse blondidele juustele ja jäi ikka väga erk toon. Maha väga ei kulunud ja lausa tükk tegu oli, et hiljem sellest lahti saada:D Kasutangi neid vene maske siis kui blond liiga kopa ette viskab, lilla ja roosa olid eriti popid. Kulusid maha nädala kahega, sõltus sellest kui kaua maski eelnevalt peal hoidsin. Punast proovisingi selle pärast, et teadsin, et kulub kiirelt maha ja hea vaheldus, aga no ei kulunud 😀 Praegu kasutab mul ema seda värvi uuendamiseks ja tal on ka väga ilus kirgas toon.
  Ma pole otseselt täheldanud, et need vene maskid juukseid kuivataksid, aga olen kuulnud teistelt seda. Ma läksin kuu ajaga tumedast blondiks ja mu juukse otsad on kohe kindlasti väga kahjustunud. Aga iga öö enne pesemist teen mingit õlimaski juustele ja võibolla see siis kaitseb mu juukseid 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga