***

tosave.com

Ma enda arust olen juba selle postituse valmis kirjutanud, aga ma ei leia seda üles. Võib-olla läks kolimise käigus kaduma. Juba märtsikuus saatis mulle lehekülg tosave.com (link!) pakikese, kus sees olid minu enda valitud tooted. Tegemist on ühe tüüpilise hiina asjade lehega.

Kuna nad mulle ikka järjepidevalt aasta alguses kirjutasid ja palusid võimalust koostööd teha, siis lõpuks ma võtsin käsile ja ka vastasin neile. Viimasel ajal tuleb neid hiina pakkumisi väga palju. Enamjaolt on tegemist pulmakleitide veebisaitidega, mille kohta ei tea ma mitte muhvigi. Kuna aga tosave lehel üsna normaalseid asju (kvaliteedis kindel pole, aga ajapikku saab järgi proovitud), siis mõtlesin, et miks mitte. Proovida ju võib!

Freddy analoogid (link!). Üldiselt väga mugavad. Alguses kippusid alla vajuma, seega ma pidin neid umbes kaks korda kitsamaks õmblema. 😀 Kuigi mõõtude järgi võtsin küll enda suuruse.

Ei vasta need aga absoluutselt sellele, mis pildil lubatakse. Ma isegi ei imesta, sest hiinast tellimine on üks paras õnnemäng. Ma oleks tahtnud täispikkuses ka pilti teha, aga ma ei leidnud neid kuskilt enam üles. Seega vahtige mu tagumenti, sest nende pükste juures just see tagumikudisain ju ongi oluline. 😀

See pluus (link!) on selline mugav imetamispluus. Saab hõlpsalt rinnad välja tirida, kui vaja. Kerge on ka, mille tõttu ma olen vahepeal ta isegi ööseks selga jätnud. 😀 Ja noh, tegelt sobib selline õhuke pluus ideaalselt ka spordirõivaks. See telefoniümbris (link!) meeldis mulle pakisisust kõige rohkem. Ta on telefoni ümber olnud nüüd peaaegu kaks kuud ja ühtegi kivikest pole ära tulnud. See koos telefoniga on läbi käinud nii wc potist kui ka kassiliivakausist ja täitsa elus ning terve. 😀 Annab telefonile väga armsa ja naiseliku välimuse ka. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga