Määratlemata

trenn magamistoas

Üks päev lugesin, et Merje ei saa enam õnnelikum olla kuna muretses endale koju trenažööri. Mul oli vahepeal kodus üks velotrenažöör, mis ei muutnud mind kuidagi õnnelikumaks vaid tekitas peavalu- ekraan ei töötanud, pedaale pidi ilmatu raskelt sõtkuma (seda ei saanud reguleerida ka, sest vastav nupp oli leebet tõmmanud :D) ja üldse kiuksus-käuksus ning ühel ilusal päeval otsusasime, et meile kõigile on kasulik ta lahti lammutada ja prügikasti toimetada. 

Kuna minu suvi on töine, s.t et töö juurest saan puhkust alles septembris ja siis on juba lõpuklassiga tegemist palju, siis otsustasin, et soetan endalegi velotrenažööri. Kodusolemist on suvel niikuinii palju ja laste kõrvalt pole väga aega ka, et jõukas käia või looduses igapäevaselt sporti teha. Muidugi kavatsen ma väljas liikuda ka, aga seda võimaluste piirides. Nii võtsingi ma ühendust Facebookis Trenasöörirent lehega (LINK) ja paar tundi hiljem ilutses minu magamistoas Kettler Cycle M-la.

Kuni septembri esimese päevani saan ma sõtkuda ja jalgadele valu anda. Kindlasti annan ma teile rohkem update selle kohta, kuidas läheb ning mis on muutunud.

1 thought on “trenn magamistoas”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga