***

Trussikujuttu*

Kuna nii paljud on küsinud mu trussikute kohta… Krt, ei. See ei kõla üldse hästi. Mis ma siia siis kirjutan, et jätta mulje nagu mul oleks olnud põhjust tulla siia kirjutama oma trussikutest. 🤔

Ah, okei. Olen aus. Armas Reena http://www.kena.ee lehelt kirjutas mulle ja pakkus koostööd. Sain pesu valida ja teile sebisin sooduskoodi ja ühe kinkekaardi ka, millest räägin postituse lõpuks eks.

Enne tuulasin muidugi oma fäänsi pesusahtli läbi, et vaadata, mida mul üldse vaja oleks. Alles hiljuti tegin sealt samalt lehelt tellimuse ju. No igatahes on mu pesusahtlis ainult Kena.ee kaup, nii et võite kindlad olla, et ma ei kiida siin lihtsalt sellepärast, et paar trussikut kappi juurde sain.

Ma olen varem ka kiitnud nende pesu. Ilus, mugav, soodne. Üks kvaliteetsem asi kui teine.

Ma olen tähele pannud, et see kvaliteet oleneb ka suuresti kandjast. Ma kannan L suurus püksikuid ja kui kunagi ostsin S suuruses needsamused, sest poes käte vahel venisid need ilmatu suureks, siis hiljem kodus neid kandes tõdesin, et nendes pole üldse ohutu nt kummardada ja võiks ikka oma suuruse juures püsida. 😅

See selleks. Kuigi ma olen sellist “bokseri ja push-upi” usku, siis sellel korral astusin hästi tiba oma mugavustsoonist välja ning valisin ühe hästi naiseliku ja õrna komplekti. Nüüd üks aus ülestunnistus – mul pole valget värvi pesu kunagi olnud. Haha. Nüüd on. Ja kuigi ülemine osa ei ole push-up, on kogu komplekt nii kerge ja mugav ning tekitab sellise tunde, nagu polekski midagi seljas. Mõnna!

Ja teise võtsin sellise “tüüpilise Jane” komplekti. Klassika. Mu lemmik – pits, must, push-up. Rinnakatel on sellised ägedad paelad ka lisaks. Ma alguses ei näinudki. Kui kätte sain, panin tähele. Olen näinud küll, et paljud kannavad ning alati arvanud, et mulle ei sobi, aga päris hot tunne on tegelikult.

Ja viimaseid ma ei hakka teile isegi mitte näitama. Sellised bokserid. Kõrge pihaga. Kui Geidule neid näitasin, kiljatas tema: “issand, miks sa sellised vanamutitrussikud võtsiiiiiid?” ja sai silmavähi. Seksielul on vist kriips peal. Ma küsisin vastu, kas ta käib mutikeste seelikute alla vahtimas, et teab, mida nad kannavad vä.

Aga edasidi nimetan ma neid pühapäeva trussikuteks. Vähemalt on see odavam lõbu kui tema soovitud pühapäeva mersu. 😅

Mu meelest on need kõrge pihaga bokserid ülimalt mugavad. Pekid ei lotenda siia-sinna. Mõnusad.

Ma tean, kui kommionulikult kõik järgnev kõlab, aga rääkige kaasa, millist pesu teie eelistate kanda ja kõigi vahel loosin 18.08 välja 25€ http://www.kena.ee kinkekaardi! Aa, Facebookis visake pöial ka, et parim saak esimesena endale krahmata: https://m.facebook.com/kena.naistepesu/

Ja muidugi ka sooduskood – “janeblogi” ja kehtib kuni 15.08!

Muide neil on tänaseks valmis mugav ja palju kasutajasõbralikum veebipood ka. 😉

*postitus valmis koostöös kena.ee veebipoega

73 thoughts on “Trussikujuttu*”

 1. Must või hele. Muid kapis pole. Üldse oleks vaja midagi särtsakamat ka kappi 😋

   1. No ma olen ka rohkem sellise tavalise push up rinnahoidja austaja aga miks mitte proovida midagi uut 🙂 Alumist osa leidub igas varjandis aga ka mul on need head nn. vanaematrussad mis kõik omal kohal hoiavad ja mega mugavad on jalas 😀😀

  1. Eelistan kanda stringe, aga ainult pitsist äärega, sest need on kõige “olematu” tundega jalas ning õiget suurust valides ei teki ka mingisugusel pehmekesel pekivolte :). Ka rinnahoidjaid eelistan pitsiga kaunistatuid, sest need lihtsalt näevad seljas kõige seksikamad välja.

   1. Kannan vaid stringe ning üldiselt push up rinnahoidjat, värvidest on ka vaid mustad ja punased kapis 😀 Sinu postitust lugedes hakkasingi mõtlema, et oleks aeg pesusahtlit värskendada 🙏

    1. Imetamis tissikaid, hmi omad mu meelest ensmus, ali ka. Tip-top , ei kurda. Aga praegu kui vaatan jälle poest nagu normaalsete inimeste omi, siis ei raatsi endale küll mingit hullult kallist pesu osta 🤔 Enne lapsi olid prioriteedid teised 😄😅

     1. Eelistuseks on must ja punane, kindlasti pitsiga, pole ühtki ilma. Huvitaval kombel polnud sellest lehest midagi varem kuulnud😮 ja püksikud enamasti bokserid ja ka pitsiga 😊 esimene komplekt on väga kena, teine oleks ka minu kindel valik 😍

   2. Ostan ka sealt pesu endale alati.
    Ei teagi milline pesu meeldib. Rinnakad ja stringid. Värus pigem must või valge ehk😀
    Uut pesu oleks vaja küll. Trussiku puudus. 😀

   3. Mina eelistan võimalikult õhukesi ja venivast materjalist nö peaaegu olematut aluspesu, mida ei tunne ega näe läbi riiete. Mugavus ennekõike, aga mugav võiks olla ikkagi ilus ka!

   1. Olen ka sealt endale pesu tellinud ja ülirahul olnud, nii mugavad ja peavad kaua vastu. 😊 Muidu eelistan tumedamaid toone aga ostaks ka midagi särtsakamat 😜

  2. Riisa ja ounane domineeruvad.
   Ja TRUSSIKUTEST kannan stringe ja kui “punanelioo öehvib” siis bokserid (tumedad)

   1. Viimased 2 aastat olen kandnud imetamisrinnahoidjaid, see on see 2 last järjestikku lõbu 😀 Aga muidu kandsin ka pitsilisi õhukese polsterdusega rinnakaid ja püksikutest eelistan pigem boksereid.

   1. Kapis on musta ja valget värvi pesu. Kõik on pitsist.. mu lemmik 😍 stringe ja boksereid on kapis pooleks 😁
    Juurde võiks soetada midagi erksamat.. näiteks punast värvi. Teeks mehele üllatuse 😋

  3. Kipun eelistama vaid mugavat pesu ja välimusele pööran vähem tähelepanu. Aegajalt tuleb peale mingi tuhin ja likvideerin kapist kõik need “vanamuti” pesud.. Aga kuidagi koguneb neid muudkui juurde. Kuna püksikute osas on minu jaoks materjal väga oluline, siis kipun puuvillast “mutipesu” ikka ostma..

  4. Sattusin ca aastake tagasi kena.ee lehele ja hindasid vaadates arvasin, et ah tellin midagi prooviks, paar pesukorda ikka vastu peavad 😛 Aga oh üllatust, siiani kõik tellitud asjad elu ja tervise juures ning ülimugavad.
   Ah et mida ma siis kannan? Kõike, peale stringide, sest need kaovad lihtsalt voltide vahele ära. Ja pesu peab olema ilus ning mugav.
   Muidugi oman ka selliseid kummalisi eksemplare, mida tõesti korra kuus kanda kannatab ja teistele näidata ei julge, aga no nii mugavad on ja ei raatsi maha kanda. Sellised ehtsad trussiku nime väärilised noh 😀
   Edu Reenale ja aitäh Sulle vahva postituse eest!

   1. Ma tellin sealt pea iga kuus endale pesu.
    Need on nii mugavad ja nii mõnusad. Mulle tohutult meeldivad ja valik on ka suhteliselt suur.
    Alguses tellisin bokseredÜldiselt kannan kõike, suhteliselt harva stringe.. (siis kui vaja meest meelitada vms) 😀.

    1. *** alguses tellisin boksereid sealt aga siis hakkasid teised asjad ka huvi pakkuma ja nii ma olengi seal nagu püsiklient.
     (Jõudsin enne ära saata, kui lause oleks lõpetanud)

  5. Mulle meeldib must värv meeletult pesu poolest. Korv peab olema toestav ja muidugi pesu peab hea välja nägema.

  6. Tere Jane!
   Mulle meeldib rinnahoidjatest kui paelad pole eemaldatavad ja värvidest meeldivad mulle enamus ning püksikuid eelistan bokseri lõike moodi.
   Väga ilus oli Sul see romantiline hele komplekt-teistmoodi kui klassika,aga super ilus💖

 2. Mul ka mõned asjad kena.ee st tellitud. Alati olen rahule jäänud. Lemmikud siiski bokserid. Nii mugavad.
  Oligi plaanis uut pesu osta(lükkan seda ainult juba aasta otsa edasi 🤷‍♀️), siis kinkekaart oleks eriti hea. Oleks põhjust vähemalt lõpuks uut pesu tellida, mida tõesti juba vaja on 🙂

  1. Pitsilist ja push up pesu. Kuna olen imetav ema siis hetkel rinnahoidjaid millel ees klõps.
   Trussikutest ka ikka seda pitsi , mul see ,,tüüpilise Janne ” stiil pigem.

 3. Rinnahoidja poolest mingi väga julm push-up mulle üldse ei meeldi aga jälle täiesti tavaline ilma pehmenduseta ka ei sobi. 😅😅😅 Selline mõnus keskmine pigem.
  Aluspesu pigem mõnus, lihtne ja seksikas?! 🤔🙂
  Värvus pigem must aga ka tuleb mugavustsoonist vahest välja astuda ja muud kanda. 😉😉

  1. Minu pesu on ka ainult sealt nüüdseks. Parim pesu, ilus, mugav ja ei lagune ära kergelt. Koguaeg hoian peal. Põhiliselt on must aga leidub ka roosat ja kirjuid vahelduseks.

   1. Mulle ei meeldigi ultsegi pesu kanda ausalt öeldes omas kodus kasutaks võimalust olla paljas, hommiku mantel peale Jh. Seda poodi näen esimest korda, kui just minu suurusele boksereid või stringe on võtaks loosis osa.

    1. Minu suurusele on nii raske leida ilusat ja kvaliteetset pesu. Pigem on mul liiga palju selliseid komplekte, mida ma igapäevaselt kanda ei tahaks. Seega oleks väga vaja juurde osta lõpuks tavalist pesu, mida saaks iga päevaselt kanda. Pigem mitte push up rinnahoidjad ja püksikutest tangad või briefs.

    2. Mulle meeldib hullult pitsiline ja satsiline pesu ja see peab kindlasti mugav olema. Mõni üksik paar on ilma pitsita ja satsita 😆 Värvidest pole kindlat eelistust, kannan seda või ostan seda mis parasjagu silma hakkab.
     See kuu polegi ostnud uut pesu juurde, pole aega olnud shopata 🙄 Aga nüüd kuluks küll mõni paar uut pesu ära, sest see rasedus on mu aluspesu kehaosad nii suureks paisutanud, alles 5 kuud rase ja ma ei kujuta ette kui palju ma edasi paisun 😅 🤣 Esimese rasedusega paisus ainult kõht 😆

   2. Tõstan käe, mul oleks ka uut trussikut ja tissivesti vaja! Lapsesaamine ja 1a3k imetamist vähendasid mu kopsikut ühe suuruse võrra ja nüüd ei saagi kuskile vanadesse hilpudesse neid toppida ilma, et nad va sulid ei upuks kuskile.

 4. Ka minul on vaid kena.ee pesu kapis, mujalt ei ostagi – mõnnad, mugavad, soodsad, ja kui aus olla, siis üks vähestest kohtadest, kus mu suurtele D suuruses pommidele ka ILUSAID rinnahoidjaid leiab 😊. Kannan suht igas stiilis pesu, nii pitsist läbipaistvaid, kui ka polstriga,..trenni rinnakaid mul pole veel, kuna mul head trennipluusid, mille jaoks pole vaja 😁…Neid nn “vanaema trussikuid” pole veel proovida jõudnud, aga kõiki teisi püksikute tüüpe mu sahtlis täitsa leidub 😁,. Ja olen isegi pitsi fänn, nii et mõistan Su imetlust 😊,..igal pesul peab pitsi olema 😁😜. Seda kena.ee lehte soovitan ka ise kõigile 😍💕!

  1. Minu kapist leiab rohkem sellist tagasihoidlikumat pesu 🙂 polegi ammu uuendanud kappi, kinkekaart oleks ülimalt hea võimalus kappi midagi särtsakamat soetada 🙂

 5. Pitsilist ja push up pesu. Kuna olen imetav ema siis hetkel rinnahoidjaid millel ees klõps.
  Trussikutest ka ikka seda pitsi aga kõrgema pihaga natuke kuna hea oleks kui keisriarm peidus püsiks. 😉

  1. No mina kannan ka nn, trussikuid(aluspükse) 🤣 stringe pole enam aastaid kandnud, rinnakad aga meeldivad väikse /keskmise polsterdusega . Selline lihtne komplekt, kusjuures endal ka enamus pesu kena.ee st ostetud 😊 minu suuruse valik võiks seal aga suurem olla 🙂

 6. Mul ka nii mõnedki pesud kena.ee’st, aga nüüd pärast kahte last ja imetamist eelistan veidi kallimate pesude poole vaadata. Lemmikud on marilyni pesupoe rinnahoidjad. Pesud on peaaegu, et alati pitsist, alumine osa kindlasti stringid. Varem eelistasin ka ainult musta värvi pesu, nüüd eelistan pigem punast või mõnda muud seksikamat värvi 😄

  1. Ei ole siiani leidnud lemmikut pesupoodi. Ostan, mis seljas mugav ja hinna poolest soodsam.
   Pikalt kandsin ainult klassikalisi aluspükse, sest stringid tundusid peale rasedust ebamugavad. Rinnahoidjaid kandsin kuni viimase raseduseni ainult push up-i.

   1. Alati kui keegi kirjutab sellest lehest, siis avan lingi ja imetlen ilusat pesu, tellimiseni pole jõudnud, ehk nüüd siis lõpuks teen seda, sest seal ikka jagub seda, mida enda kappi tahaks 😊

 7. Minu kapist võib leida musta ja punast värvi pitsiga pesu, aga ma peaks ostma särtsakamat pesu. Rinnahoidjaid, millel taga kinnitus, aga nüüd, kui nägin rinnahoidjat, millel selja taga paelad jooksevad risti ja ees kinnitus. Mõtlesin minu piimariiul sinna kindlasti ei mahu ja mulle see kindlasti ei sobi, aga kae imet sobis ja võiks isegi nii mõnigi selline veel olla. Täna just vaatasin mul on isegi rinnahoidja, mis tuleks ära visata ja uus osta (piinlik) , aga nii kalliks saanud, et ei raatsi kohe, aga kindlasti leiab ta täna tee prügikasti. Ilus pesu annab ju enesekindlust ja oleme ausad teeb endale ning kaaslasele rõõmu. Mina muidu selline hall hiireke, aga ilus pesu tekitab enesetunde nagu enesekindel lõvi, keda ei heiduta ega murra miski.

 8. Must push up ja mustad stringid. Kapis palju muud ka, aga selga jõuab ikka must.

  1. Olin ka ka kunagi see “vanamutide” trussikute kandja.. No paks ju ja miks ma elevant ikka pitse ja muud šeksikat selga ajan 😀
   Aga ok paks olen ikka(vähem kui enne aga siiski) kuid avastasin hiljuti kui palju enesekindlust võib anda šeksikas pesu.. Nüüd on mu pesusahtlis pitse,satse kõike.. isegi stringe.. 😀
   Aga eelistan ka musta või siis punast 🙂 Valgeid on ja ainult 1 paar 🙂
   Eelistan push-upi, aga kui kinkeka võidaks soetaks miksit taolist nagu Sa ja prooviks ka ilma push-upita ära .. Nii ilusad 😍

 9. Leidub igasuguses värvuses pesu.. musta, punast, valget, beezi.. ainult kõik ilgema vanad juba ja enda suuruses pesu ikka raske leida. Korv D95 ja püks XL 🤷🏻‍♀️

 10. Must ja pits on best. Olen ise samuti kena.ee lehelt tellinud. Just olekski uut pesu vaja, oh ei teagi kas peaks loosimise àra ootama ja lootma et ônn mulle naerstab vôi kohe valima minema ja ostma 😂

  1. Mina eelistan aluspükse, mis ei jää kannikate vahele :D. Rinnahoidjatest toetavaid, aga mitte push-up’i. Täna käisin just ostmas T-shirt bra’d kleidi alla ja kahes poes oli kallis ning kolmandas polnud 70 ümbermõõtu. Osades poodides hakkavadki alates 75st. Nii et ma eelistaks kui poodides oleks ka 70 ümbermõõdule pesu :D. Kenast olen korduvalt tellinud, seal on :).

 11. Kannan kõike mis on mugav.
  Ja kapist võib leida 8gasugu vãrve.
  Aga uusi oleks alati vaja.
  Pits sits ja sats oleks ilus värvuselt õhkõrn roosa sellist pole ma veel kusagilt leidnud 😊
  Sinu valitud must pesu on ka ka kena ja kuuluks ka kindlasti minu valikusse 😃
  Kindlasti kasutan ka kohe sooduskoodi ja valin sealt ühe paari koheselt välja 😉😄

 12. Rasedana tundusid mu ilusad, pitsilised pesukomplektid täiesti ahistavatena ning varusin koju hunniku “vanaemapesu” ehk siis boksereid ja mittemidagiütlevaid mugavaid rinnakaid. Pean häbiga tunnistama, et nüüd, aasta peale sünnitust, kannan ikka vanaemapesu🙄😁. Üritan oma kehaga jälle sõbraks saada, ehk siis tundub see pitsiline pesu seljas jälle mugavam🙂

 13. Käsi südamel ütlen, et mul pole elus olnud just seda õiget ja kõige lemmikumat rinnakat. Aluspükstega on kergem, aga minu jaoks lihtsalt ei tehta neid õigeid rinnakaid. Mul on väike B korv ja rinnaka üm kuskil 80-85. Enamus rinnakate korvid on pool tühjad, kui ümbermõõdult sobivad, sest korvid kõik nii suured. Selliseid rinnakaid ei saa ma endale lubada, nagu sul see valge komplekt, kuna needki vajavad korralikumat täidet, aga mina jään sellistega, nagu pesulaud. Pole ennast pesus kunagi seksikana tundnud 😔
  Tahaks omada ka pesu, mis tõesti on nii minu ja mugav.
  Mulle nii meeldib pits ja kaunis naiselik pesu. Meeldivad värvid 😊

  1. Musta ja pitsi. String ja push-up. – tüüpiline mina.
   “pühapäevatrussikuna” olen ka kena.ee lehelt tellinud roosasid ja oranze erksaid värve “vanaemateussikuid” 😬😬😂😂

 14. Mina kannan enamasti brazilianeid ja kergelt push-up tissiveste. Varem kandsin tavalise kujuga aluspesu ja boksereid, vahel stringe. Kui avastasin brazilianid, siis ausalt muud enam ei tahagi… Kuidagi mugavad ja mu meelest seksikad. Tissiveste olen hakanud ka natuke rohkem polsterdatud spordikaid kandma, eriti suvel hea mugav. Üldiselt väikesele tissile mu arust raske ilusat (voi pigem ilusti istuvat) pesu leida, alumise otsaga tunduvalt lihtsam.. Ja nii ongi, et ega palju “komplekte” mu pesusahtlites ei leidu. Kui pesupoest mõne heasti istuva tissika leian ja püksikud ei meeldi, siis hangin lihtsalt sama tooni ja käib kah…. 😀

 15. Olen push upi fänn, meeldib pitsi kanda. Põhiliselt olen valget ja musta pesu ostnud. Turvaline valik 😊

 16. Värvuse poolest leidub kapis kõike. Rinnakatest meeldib ilma push-upita.. Trussikutena meeldib pitspesu, stringid on kõige meeldivamad – ei oska enam ilma nendeta, kunagi vihkasin neid 😂

 17. Mul ka enamus pesust sellest poest tellitud. Enamasti pesu tumedates toonides. Rinnahoidja alati paksema korviga või push up, aluspesust trussikud, ei kannata kui kanni vahel midagi on😂😂. Kahjuks on enamasti minu suurus rinnahoidjad otsas 😞

 18. Tere Jane.

  KUI juba pesust jutt, siis sa oled natukene minu moodi. Mulle meeldivad ka pigem pitsilised pesud. Alati kui ma kuskilt ostmas käin, siis ikka pitsilised.
  Mina olen pigem tumeda sõber. Näiteks MUST….!

 19. Ma kannan tavalisi stringe laia äärega ja rinnakad peavad olema mugavad sest olen suure rinnaline 😀 Kena.ee olen ise ka varem tellinud ja nüüd jään loosile ka lootma, 25 kinkekas kulub küll ära.

 20. Ideaalne pesukomplekt – must, õrna polstriga pitsiline kerge push-up rinnahoidja, sinna juurde puuvillane ilma pitsita kõrgema lõikega bokser-tüüpi aluspüks. Nahk ei kannata pitsilist aluspüksi. Olin ahastuses, kui Seppälä kinni pandi, sest aastaid ostsin sealt kindlat tüüpi aluspükse, nii mõnus lõige ja materjal oli. Polegi uut sama head leidnud kuskilt.

 21. Kuna mul väga suurt rinda pole, siis lemmikud on ikka kerge push-upiga. Ja püksikutest meeldivad bokser-stringid, tavaliselt siis pitsi osaga.
  Nüüd 3-ndat kuud rase olles, olen vaikselt pidanud oma rinnahoidjad välja vahetama ja esimest korda elus ma ei peagi push-upi kandma:D
  Nii et kinkekaart kuluks kindlasti marjaks ära;)

 22. Mul on ostetud erinevaid rinnahoidjaid nt aga kuidagi on nii juhtunud,et harjun ùhe paariga àra ja kannan seda ainult. (Muidugi ikka pesen ka 🤦‍♀️🤣). Enamjaolt on kòik musta vàrvi,kuidagi harjumus. Kvaliteedi poolest on mugavad New Yorkeri rinnakad,hind ka ok

 23. Enamasti must pesu. String on lemmik ja push up ka 🙂 Heledat pesu ainult vajaduselt, kui kannan heledaid riideid, aga enamasti ikka musta 😀

 24. Viimased 4 kuud kandnud ainul imetamisrinnakaid. Enne seda eelistasin musta värvi pesu.

 25. Mul igasugu värve ja nii pitsilisi kui puuvillaseid. Igal rinnahoidjal toestus ka, aga mingit mega push upi ma ei kanna:D
  Stringe pole juba aastaid kandnud, eelistan tanga tüüpi.Pesu peab olema mugav igapäevaseks kandmiseks, aga erilisemateks hetkedeks on vaja ka pitsilist seksikat pesu:)

 26. Ahhaa 😀 Mul on 18.08 sünna!
  Meeldiks väga võita 🙂 Praegu kannangi sportlikku pesu, sest need on mugavad.
  Samas mu pesusahtlisse võiks lisanduda ka mõni kena ja MUGAV pesu veel 🙂
  Aitäh!

 27. Mina olen sealt pesu tellinud juba üle kolme aasta 🙂
  Aga minu lemmikud on need sportrinnahoidjad, millel pitsi ka. Mul on neid ikka 7+. 😀 Aga mõnda värvi tahaks veel ja mõned peaks ehk välja vahetama.
  Lisaks olen tellinud pesupükse, millega väga rahul.
  Rinnahoidjaid raske nii tellida (ja poest leida).. aga ei pea seda ka nii mugavaks.

  1. Tegelikult olen juba 22aastat stringi usku. Jah ma kannan neid ka teatud perioodidel.
   Kuid nüüd olen avastanud enda jaoks uue lõike umbes selline nagu Sinul näidatud komplektidel. Jah igavesti mugav.
   Värvuselt olen kappi võtnud punane. Muidu olin suhteliselt roosa kandja, ahjaa valge ja must ka. Must on klassika, mulle nii meeldib. Mida laiem uhkem pits seda rohkem. Kohe kiindusin nendesse mustadesse rinnahoidjatesse Sinu pildil. Ütlen ka ausalt et Push up on minu teema. Kui pole antud tuleb pool poest osta.
   Nii et Push up ja string

 28. See must rinnahoidja on nii kena.

  Kusjuures, ma olen ka kena.ee usku. Juba nii umbes aastakese. Lihtsalt / hind ja kvaliteet on paigas. Õigemini, hea hinna eest saab kvaliteetset pesu. Alles hiljuti viskasin paar vormist ära läinud ja pesus tuhmunud rinnahoidjat ja osad püksikud minema. Seni pidasid vapralt vastu.

  Üks päev käisin just uudistamas. Ladusin korvi täis, vaatasin hinda ja lahkusin.. Summa polnud küll teab, mis suur, aga laps läheb kooli, vajab riideid, vihikuid ja jalanõusid rohkem kui mina vist uusi trussikuid. 😃 Okei, olles üdini aus, on lapse bokserid ka suuresti sellelt lehelt pärit. Ka mehe omad. Temagi kiidab taevani – mugavad, ei sooni…

 29. Bokserid on lemmikud alukad ja rinnakad ilma push-upita aga väikse polstriga on lemmikud, värv oleneb tujust 🙂

 30. Väga armastan igasuguse pitsiga pesu. Eelistan värvuselt musta/punast, kuid nüüd viimasel ajal olen ka kollast ja tumesinist ligi lasnud 🥰

 31. Ma eelistan musta või valget, pigem ikka musta! Kannan stringe ja nagu kindlastiiii push up rinnakad😝😝

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga