Määratlemata

tšill ja grill

Reedel sai rannas käidud, eile käisime grillimas. Patt oleks selliste ilusate ilmadega kodus passida. Eile küll nii ilus enam ei olnud, sest kohati oli pilves ning päike üldse kadunud. Selle üle oli muidugi nii minul kui ka mehel ainult hea meel- temal oli selg põlenud ja minul õlad. 

Me jõudsime vist mingi kella 13 ajal kohale. Lasnamäe lõpust kesklinna minemine võtab samuti aega. Kesklinnast natuke kõndisime, sest ei viitsinud bussiga minna- eelmises bussis 
oli juba kohutavalt palav ja umbne. Jalutamine on igati kasulik! Jõudsime mehe isa juurde ja hakkasime kohe grilli valmis panema. Kõht oli parajalt tühi samuti. 

Alguses oli plaan paar tunnikest istuda ja niisama lebotada, aga päev venis ööni välja. Saime minema sealt alles poole kaheteist ajal.. viimase bussiga. 😀 Lõpus läks eriti lahedaks, kui üks vana tädike tuli lahedat juttu puhuma ja viskas kildu. Ma ei mäletagi, millal ma nii suure kõhutäie naerda sain, kui eile. Tõsiselt lahe tädike oli. 


Mulle tegelt ei meeldi üldse bussidega sõita suvisel ajal.. kolada läbi linna ja hiljem samamoodi tagasi, aga kodus ei viitsi samuti passida. Väga lõbus päev oli ja ma ei tundnud, et aeg oleks raisku läinud. See vana tädike, kes meid lõbustas oma vahva huumoriga kinkis Raimondile vankrisse sellise… mm ma ei oskagi öelda, karusnaha? Ta ei olnud vill vaid ikka pikemate karvadega, mida on hea vankrisse panna jahedatel suveõhtutel, kui vanker niiskeks või külmaks muutub. Lapsel hea soe olla seal.

PPildilt on kaks tüüpi puudu.. Nad ei tahtnud tulla, sest muidu oleksid perepildi ära rikkunud. 😀 


1 thought on “tšill ja grill”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga