Määratlemata

twistshake

Juba päris kaua aega tagasi kirjutati mulle selliselt lehelt nagu Twistshake (LINK). Nad kirjutasid mulle veel siis, kui Raimond lutipudelilaps oli, seega väga-väga kaua aega tagasi. Tutvustasid nad mulle oma tooteid ning tegid ettepaneku, et saadavad mulle twistshake pudelikese testimiseks. 

Paar nädalat tagasi jõudiski pakike minuni. Ma olin selle teema isegi ära unustanud, sest noh, Raimond ei kasuta juba ammu lutipudelit. Kuid pakk jõudis kohale ning et mitte täbarasse seisu jääda, mõtlesin, et kirjutan teile siiski nende toodetest. Ehk leiab keegi oma pere pisemale uue lemmiku. 

Need pudelid on turvalised, kasutajasõbralikud ning hästi disainitud. Twistshake’i idee nende pudelite puhul oli muuta vanemate jaoks väikelaste toitmine lihtsamaks ning kergemaks, aega vähem nõudvaks. 
Kõige esimesena jäid mulle silma need erksad ja vahvad värvid. Päris tõsiselt on need kõige nunnumad lutipudelid, mida ma näinud olen. Nad on tavalised ja ilusate värvidega. Mina oma lastele olen ostnud ikka selliseid läbipaistvaid, millel igasugused mõmmid ja notsud ja muud sarnased loomad peal on olnud. 

Värvidest on neid valgeid, heleroosad, lillad, rohelised, oranžid, sinised ja tumedamad roosad. 
Suuruseid on samuti erinevaid- 180ml, 260ml, 330ml. Välja loosimiseks ja testimiseks valisin mina 260ml, sest minu arvates on see suurus täpselt paras. 

Ausalt öeldes on neid vidinaid ühel pudelil nii palju, et mul läks alguses palju aega aru saamiseks, mis on mis ja milleks neid üldse vaja on. Üks lahe asi on nendega see, et sa saad erinevaid värve kombineerida. Kui oled ostnud mitu värvi, saad muuta nende värvidega ühe pudeli rõõmsaks ja kirjuks.
Endale jätsin ma roosat värvi pudeli, sest ta on lihtsalt nii armas ja noh, ma tean, et kindlasti tulevikus lähe mul just seda värvi pudelit vaja. Või ma vähemalt loodan. 
Ta on selline erksam ja mitte nii hele roosa, kui siin pildil, ma lihtsalt ei osanud õiget valgust leida. 

Pudel ja nende kaasas kantavad osad on väga otstarbekad- saad kaasas kanda vett, eraldi pulbritopsi võid sa panna lapsele näksimist kaasa, sest kuigi see on pulbritops, võid sa kasutada seda paljudel muudel eesmärkidel, mis muudavad lapse toitmise kergemaks. 

Pilt Twisthake facebookist (LINK)
Kohe kohe käivitan Facebookis auhinnamängu, milles on kaks võitjat. Auhinnamäng toimub Jane blogi Facebooki lehel (LINK).


2 thoughts on “twistshake”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga