Määratlemata

üks imeline kingitus!

Mina sain eile ühe väga khuuli ning imelise kingituse. Viimasel ajal olen ma neid üsna tihti hakanud saama- alustades nendest kahest vingest padjast, muu pudipadi ning lõpetades komplektiga, mis mulle eile kaunis roosas kinkekotikeses toodi. 

Mis kotikeses peidus oli? Ma juba eile kibelesin teile näidata, mis kotike endas sisaldas ja lisasin instagrami ka pildikese. Seega, kes mind veel instagramis ei jälgi, siis tasub seda teha, sest vahel on nii, et need asjad, mida ma olen plaaninud blogis näidata või kirjutada, jõuavad esmalt sinna. Kliki siia (LINK) ja hakka jälgima! + tulevikus on plaanis mõne auhinnamänguga kolida instagrami ja vaadata, kuidas seal sellised asjad toimivad. 
No kas pole mitte ilus? Isegi rohkemgi kui ilus. Ma hakkasin eile mõtlema, kuidas ma kirjutama hakkan või mida ma üldse kirjutan, siis kohati olin ma lausa sõnatu. Peas keerles vaid mõte, kuidas inimesed selliste ideede peale tulevad ning üldse midagi nii ilusat suudavad korda saata? Mina nii kuldseid käsi kahjuks ei oma. Pole kunagi omanud. 

Viimasel ajal olen ma üldse avastanud, et peale tavapäraste kingituste- parfüümid, ehted, make-up jne, on olemas ka kinke, mis tõesti on ainulaadsed ning omapärased. Ja sobivad kinkimiseks igaks tähtpäevaks, sest ju ka neid kompekte saab inimene enda maitse järgi kujundada lasta. 

Rohkem infot tellimise ning tehtud tööde kohta näete MyLove Facebooki lehelt (LINK). Kusjuures kui te lähete vaatama tehtud töid, siis ma hoiatan- te ei suuda pärast valida, mida te soovite, sest kõik need komplektid seal on niivõrd ilusad. Minul oli küll raskusi sellega. 😀

Koostöös MyLove lehega, lükkame varsti Facebookis käima auhinnamängu. Hoia pilk peal 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga