Määratlemata

üks vahva mänguasjakast lastele!

Mäletate, ma meisterdasin oma kahele põngerjale toreda mänguasjakasti? Kui ei mäleta või pole lugenud seda veel, siis saad näha seda siin (LINK). Noh, sellega läks nii, et hambad ja käed said sellest võitu ning tänaseks on ta juba parematel jahimaadel. 

Ta oli tegelt väga vahva kast. Paar viga tuli meisterdamises ja tegelikult ma isegi arvasin, et see kaua vastu ei pea, aga noh.. tegemisrõõm ja tahtejõud said minust siiski võitu. 

Kaua aega olen ma mõelnud, et tahaks lastele korralikku, vahvat mänguasjakasti. Puidust. Ja sellist, mida nad ise ei suudaks liigutada ja millele hambad ning käed peale ei hakka. 

Peale natukest uudistamist Facebookis, leidsin ma ühe toreda inimese, kes valmistab igasuguseid asju- alates jõulukaartidest, lõpetades erinevate karpide ja kastidega. Tootevalik on muidugi tal väga lai ja tekitavad ainult silmailu. Kõigi toodetega tutvumiseks soovitan tema Facebooki lehte külastada, mille leiate siit (LINK).

Mina olen küll mänguasjakastiga väga rahul. Tühjana on ta muidugi kerge ja ilmselt suudaksid lapsed seda ühest toast teise vahetpidamata vedada, aga kui mänguasjad sisse panna, siis püsib paigal. Ja see on põhiline, mida ma ühe korraliku mänguasjakasti juures hindan. 
Kastile põletas Angela poiste nimed- Hendrik ja Raimond, mis muudavad kasti veel omanäolisemaks. Veel lisas ta sinna hulga käsilasi, mis on minu laste ühed lemmikumad tegelased (eile vaatasime käsilaste animafilmi 3 korda järjest, lapsed nõudsid noh! :D)
Pildilt pole väga aru saada, kui suur ta on, aga ma kinnitan, et ta on piisavalt suur kõigi nende mänguasjade jaoks. Lisaks tegin ma suurema puhastuse nende mängunurgas ja viskasin ära kõik mänguasjad, mis olid katki ja mängukõlbmatud. Nemad veel ei tea, aga kapis on neid ootamas juba uued ja huvitavamad mänguasjad, mille jõuluvana siis peaks ilmselt jõululaupäeval kuuse alla sokutama. 

Meeldib mulle veel see, et kastil on need käeaugud külgedel, mis teeb selle transportimise minu jaoks väga mugavaks. 

3 thoughts on “üks vahva mänguasjakast lastele!”

  1. Nii lahe kast on. 😊 kuigi ka meil on üks väga vahva puidust mänguasja kast, siis seal kastis on need asjad võrdlemisi vähe. See on kaanega ja laps ei saa vajadusel sealt asju kätte.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga