Määratlemata

Usul ei ole piire

Minult on küsitud ja ma olen ise mõelnud, millesse või kellesse ma usun. Võin öelda, et tänaseks oman usku ainult iseendasse ja sellesse, mida oma silmaga näen, käega katsun ja kõrvaga kuulen. Filme meeldib mulle vaadata. Eriti neid, kus on väga palju ebamaist, midagi seotud paranormaalsusega. Tõsi, alguses ma uskusin, kartsin, ei julgenud uks lahti magada, aga tänaseks olen ma jäänud kindlaks ühele arvamusele- pole olemas midagi ebamaist, mida ei suudaks seletada. Eks see ole igaühe enda asi, mida ta usub ja mida mitte. 
Üks tuttav saatis mulle paar päeva tagasi foto ja küsis, mis on seal imeliku. Ma vastasin, et midagi. Tavalised puud ja mets. Seejärel saatis ta mulle uue foto, kus ta oli need “imelikud” kohad ära märgistanud. Seal olid näod. Noh jah.. iga üks näeb seda, mida tahab näha. Minu jaoks on see lihtsalt…ma isegi ei tea, mis. Sama hea, võin ma vaadata kimp roose ja näha, et miski moodustab seal mingi kujutise. 

Siiski on mõned pisiasjad, mida ma nii öelda usun. Või kas on ikka nii õige öelda. Pigem asjad, mis tekitavad minus parema tunde ja annavad mingit maagilist jõudu juurde. Näiteks saadeti mulle kunagi poolvääriskividest ehteid. Ma olin ausalt öeldes täiega õhinas, sest ehted, mis midagi tähendavad, on alati mulle meeldinud. Vahet pole, et ma ehetefänn just väga ei ole. 

Mahedad toonid on just minu lemmikud. Näitavad rahulikkust, lihtsust, õrnust ja armastust. 
Muidugi on kividel erinevad tähendused, annan teile lühikese ülevaate. Ma ei ole kindel, kas ma kõike järgnevat ise usun või kui palju ma usun, aga mulle meeldib neid võrusid endaga igalpool kaasas kanda. Minu jaoks neil on mingi tähendus. 

Roosakvarts
Avaldab tervistavat mõju südamele ja vereringele. Kaitseb naistel munasarju ja meestel munandeid. Aitab kaasa valutavate luude paranemisele, aitab viljatuse puhul, kiirendab haavade armistumist. Leevendab depressiooni ja unetust. Kaitseb erinevate kiirguste eest, prandab hingehaavu. Võib ka väga kalgistunud inimesi suunata usaldamise, armastamise, andestamise ja rahumeelsuse poole. Vähendab koduigatsust. Aitab õrnalt ravida südamevalu. Lõpetab unehäired. 

Opaliit
Inglite kristall. Aitab saada kontakti iseenda Inglite, teejuhiga. Opaliidi kandmine aitab tuua sinu Inglite poolt kaitset. Kivi aitab leida oma hingesugulast. 

Kaltsiit
Väga vaimne kivi, mis aitab ühendust saada kõrgema teadvusega. Tähistab kontakti inglitega.

Mäekristall 
Planeedi kõige võimsam ravitsev ja energiat võimendav kivi. Aitab keskenduda ja parandab mälu. Võimendab teiste kristallide omadusi. Aitab ükskõik millisest haigusseisundist kiiremini vabaneda. Mäekristalli peetakse meisterkiviks. 

Akvamariin
Aitab puhastada sinu auruvälja selliselt, et oleks inglitel lihtsam tulla, kui on tarvis ning minna siis, kui neil on vaja minna. 

M&N ehetega saate tutvuda siin (link!)

Kuigi ma armastan olla külma südamega ja tõdeda, et mina ei usu midagi ebamaist, siis mõni nõrk koht mul siiski on. Näiteks kinkis kunagi mu eksi vanaema mulle ühe kivikese. Ütles, et ma seda ära ei kaotaks, sest toob tulevikus mulle õnne. Mis te arvate, kus see kivi hetkel on? Kapi peal, silme all, iga päev ja kõik need aastad. Ju siis on mingi põhjus, miks ma olen seda hoolega hoidnud. Kuigi õnne ta mulle väga toonud ei ole. 

Või näiteks oli üks päev selline olukord, kus ma panin lapsi riidesse. Andsin Hendrikule kaks sokki, ta viskas ühe üle pea. Sokk kukkus eemale maha. Hendrik aga keeldus seda ära toomast ja pages teise tuppa. Mõtlesin, et aitan Raimondi riidesse ja lähen ning võtan selle sealt ära siis. Laps riides, lähen kapi juurde ja vaatan, et sokki pole. Ok! Otsin igaltpoolt, et ehk on koer ära vedanud. Ei. Lähen tagasi kohta, kuhu sokk kukkus ja vaatan, et seal samas kapi peal on. Kõrge kapi. Lapsed sinna ei ulatuks. Okei, ju siis ma ise panin selle sinna või kujutasin ette, et Hendrik selle üldse maha viskas. 
Lugusid on mitmeid jagada, iseasi, kas keegi usub või ei. 

2 thoughts on “Usul ei ole piire”

  1. Tegelikult ei ole kivide olemasolu päriselt vajalik. See on vaid abivahend panna end mõtlema/uskuma teistmoodi. Sest tegelt see, mis mõjub, on see mõte, mitte see kristall.

    See pimeduse kartmine on küll naljakas. Siin maailmas ei saa keegi teisest maailmast meile füüsiliselt haiget teha.
    Ja kuna ma ise tegelen ja tean paljusid kes tegelevad sellise vaimse maailmaga, siis tean ma kindlalt öelda ka, et siin maailmas me üksi ei ole. 🙂 Aga enda mõttemaailma ma ei hakka peale suruma. See teadlikkus ja kogemused tulevad nagunii kõigil varsti.

  2. Nagu loeks iseendast ja oma uskumustest 🙂
    Poolvääriskivid on samuti minu teema, kuid 2a juba võtan hoogu et endale mõni käevõru soetada, kuid ei õnnestu. Lemmikuteks on samuti roosakvarts, mäekristall. Need kristallid lähevad kokku ka mu tähtkujuga.
    Tegijatest meeldivad mulle La Tene ja muidugi Marilyn Kerro tehtud käevõrud 🙂 Miks ? Tunnen nende taga mingit väge ja uskumust !

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga