***

uus pesake

Oeh, ma olen siin mitu tundi arvuti taga istunud ja tunnen, kuidas pea vaikselt lõhkuma hakkab. Kui ma eelmisel suvel optometristi juures käisin, ütles ta mulle, et mul on silmad pekkis ja sellepärast ka need hirmsad peavalud. Põhjuseks see, et silmad on pinges ja need omakorda tekitavad peas valu. Pidin tegelikult septembris tagasi minema, sest tal oli plaan mulle prillid kirjutada, aga mõtlesin, et las olla.. Saan ilma ka hakkama. Oleks jälle üks kulutus juures olnud, kuigi ega tervis pole koht, mille pealt kokku hoida, eksole?

Kuna ma õpin arvutis ja blogin ka siin, siis just see on mu silmad tuksi keeranud. Tegelikult on põhjus ka, miks ma olen täna nii pikalt ekraani ees passinud. Nimelt kolisin ma oma blogi wordpressi ja mäkerdan siin, et saaks kõik asjad korda ja just nii nagu mulle meeldib. Ütlen ausalt, ma kolisin end siia juba nädalake tagasi vist, aga kuna kolimisel tuli kõike topelt (kommentaarid, mõned postitused), siis ma kustutasin siinse veebipäeviku ära ja hakkasin otsast peale. Ja nii umbes paar korda ikka.

Nüüd ma istun siin Hendriku voodis, kell on 23:oo ja kolimisega on sealmaal, et olen üsna rahul. Võib avalikkuse ette tulla, sest häbeneda pole midagi. Nipet-näpet on vaja veel teha, reklaamifirmadele kirjutada, et kuidas ma need bännerid ja asjad saan siia üle tuua ja egas midagi. Nagu valmis oleks siis juba ju. WordPress on kuidagi palju mõnusama välimusega. Bloggeris on ka uusi teemasid juurde tulnud, aga üldse mitte minu maitsele. Ahjaa, tellisin uue domeeni ka, janeblogi.ee, aga sellega on ka väike probleem hetkel. Kui üles lahtrisse kirjutada janeblogi.ee, siis suunab kenasti siia, aga lööb ikkagi wordpressi domeeni sinna. Ma juba võtsin veebimajutusega ühendust ja eks näis, kuidas ma selle paika saan. Mul nupp igatahes ei noki nii palju! 😀

Teie aga saate tutvuda uue lehega seni kaua. Ma tegin ühe uue rubriigi ka, H&R killunurk ja kindlasti ootan teie arvamust, et kuidas uus pesake meeldib. 🙂 Olge chillid!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga