Määratlemata

vabaajariietusest

Ajendatuna täna ühest postitusest, panen samuti oma mõtted kirja. Esmalt tahaksin ma kirja panna dresside ja dresside vahe. Jah. Minu jaoks on dressid need pisut lohvakad puuvillased dressipüksid ja teised need, millega kehalise kasvatuse tunnis ollakse või jõusaalis käiakse. Või niisama sportimas. 

Päris naljakas on lugeda, et reaalselt eksisteerib inimesi, kellel kukuvad silmad pealuu seest välja, kui nad näevad tänaval noori naisi kandmas dressipükse. 

Pool aastat tagasi olin ma inimene, kes igalpool kõndis teksadega ringi, kuid üks hetk läksin selle vooluga kaasa, kus kõik soetasid endale neid fake nike dresse. Nii hakkasid mullegi nad meeldima ja ammu olin mõelnud, kui tüütu on käia lastega mänguväljakul teksades või niisama õues möllamas. Jube ebamugav.. Ja siis ma tahtsingi endale mõnusaid puuvillaseid dressipükse, et end pisut vabamalt tunda. 

Dressid pole küll eriline moeröögatus, aga neid on võimalik kanda nii, et sa ei näe välja, kui elus kartulikott, kes mööda tänavat nagu selgrootu ühest punktist teise üritab end vedada. 

Teisest küljest, muidugi ma kannan teksasid näiteks kooli minnes, arsti juurde minnes ja sellistel tähtsamatel kohtumistel, aga VABAL AJAL kannangi ma VABAAJARIIETUST, mis minu arust on täiesti loogiline. Ja siiani ma pole märganud, et keegi pika pilguga järgi vaataks või tahaks jooksu pista. 

Samas aga ma ei saa öelda, et ala mind absoluutselt ei huvita, mida inimesed minu riietusstiilist arvavad, sest lugedes hommikul seda “ei dressidele” postitust, siis tundsin end pisut puudutatuna küll, sest enda jaoks avastasin uue mugava riideeseme, millele lisaks teise paari juurde soetasin. 

On täiesti okei omada arvamust ja seda avaldada ning see siin on samuti arvamus. Dressid on chill, teksad on chill, retuuspüksid on chill. Minu jaoks on seni kõik chill, kui sul endal mugav on. Miks ma peaks end ajama peale väsitavat päeva teksadesse ja lapsele järgi lasteaeda minema, et tänaval inimestel silmailu rohkem oleks? 

4 thoughts on “vabaajariietusest”

  1. Ahh, ma ainult dressidega käiksingi, sest need on mega mugavad ja mul on peaasi see, et mul endal mugav oleks vahet ei ole, kes mida minust arvab!! 🙂 niiet ma sada protsenti dressi inimene, kannan teksasid/retuuse tööle minnes ja tööl. 🙂

  2. Ma protestiks läksin täna lasteaeda lastele järele absoluutselt otse muruniitmiselt ja täpselt nende riietega, millega ma tööd tegin – jegginsid, kummikud (murused), töö jope. Ei huvita, mida teised arvasid…kui üldse arvasid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga