Määratlemata

Valio kotikese võitja :)

Mul on ausalt öeldes natuke kurb meel. Muidugi ei ole facebooki auhinnamängud kes teab, kui suur eluosa, kuid nendes on nii lihtne osaleda. Kui sa juba soovid selles osaleda, siis miks mitte nii, et sul on ka võimalus võita?

Sellel korral olid tingimused selged- blogipostituse alla oli vaja kirjutada oma nimi, e-mail ning millised postitused sulle minu blogis meeldivad. Okei, see viimane punkt ei ole nii tähtis, sest kui oled uus tulija alles, siis ei oskagi sellele kohe midagi vastata. Aga näiteks osad jätsid kommentaarist ära kas e-maili või nime. Kuidas ma saan sinuga siis ühendust võtta, kui sa oma kontakte ei jäta mulle? Auhinnamängus on lihtne osaleda- paar nupuvajutust ja sa võidki olla võitja. 

Lisahäälena pidi osaleja jagama Jane blogi Valio loosipilti avalikult facebooki seinal. Seda tegid mitmed, kuid oli ka selliseid osalejaid, kes lihtsalt jagasid Facebooki loosipilti, mille alt sai otseteega minu blogisse osalema loosimisest. Nad lihtsalt jagasid seda pilti ja kirjutasid alla “jagatud”. Neid ma loosirattasse ei lisanud, sest blogisse nad ei jätnud ühtegi jälge oma osalusest. See näitab seda, et inimesed tegelikult ei loe, milles nad osalevad. Küll aga tegin pisikese erandi nende jaoks, kellel oli kommentaaris kas ainult nimi või ainult e-mail. 

Lisahääle said kõik, kes olid blogisse oma osalusest kommentaari jätnud ning Facebookis loosipilti avalikult jaganud. 

Võitjate nimed kirjutasin kõik wordi, hiljem lisasin lisahääled ning valisin Random.org lehega võitja. 


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga