***

Valisime sõrmuseid ja veetsime toreda päeva

Käisime eile Tallinnas – Raimondil ja Geidul on sünnipäevad esmaspäeval, pidasime reedel ja laupäeval mõtlesime chillida terve perega pealinnas. Teha sellise toreda päeva kogu perele. 🙂

Avastasime T1 kaubanduskeskust – ega seal suurt midagi kahjuks polnud, peale Skypargi ja Skywheeli. Käisime ühes kohas söömas ka, kus toit oli… no… ma valisin lõhe tartarti ja see oli… rahast hakkas kahju. 😅 Keeruline roog oli, aga valmis kõige esimesena ning lihtsaid friikaid, mida lapsed soovisid, ootasime pool tundi. Nii et, kui täiskasvanutel söödud/joodud oli, said lapsed alles süüa ehk siis terve see aeg, kui meie sõime, kostus see “millal me juba süüa saame?” hala. 😅

Oli ok, aga enam ei läheks. Mingi Pelm või Pilm või whatever selle koha nimi oli.

Pärast läksime vaaterattaga sõitma. Ma ikka alati, kui jutuks tulnud on, olen öelnud, et ma never ei sõida sellega. Mul just kõrguse kartust polegi, aga ma ei tea… seest tõmbab vedelaks küll millegipärast.

Ma teadsin, et Raimond ja Hendrik ka megalt kardavad ja tahtsin neile nn eeskujuks olla, et savi see hirm, teeme ära! Raimondi sain kaasa, aga Hendrik jäi endale kindlaks. Kange nagu emme. 😅 Aga ta väga rõõmsalt lehvitas meile sealt alt, kui temast mööda sõitsime.

Pärast vaateratast läksime Skyparki, kus siis lapsed said megalt hullata ja ennast väsitada. Rahvast oli ikka jõhkralt ja teinekord valiks selle koha külastuseks muu päeva.

Mõned tunnid hiljem ei olnud kahjuks lapsed omadega üldse läbi, aga siiski vist piisavalt, et kui käisin välja mõtte minna poodi ja siis Geidu ema juurde tagasi, olid nad isegi nõus.

Lapsed viisime ära ja läksime Geiduga Ülemistesse – ma tahtsin endale dressipükse ja särke vaadata, sest kõht kasvab ja teksad on väga ebamugavad nüüd juba.

Teise tähtsa asjana käisime sõrmuseid vaatamas. Leidsime ka! Geit võttis endale kullast ja mina valgest kullast – mulle nn pruun kuld ei meeldi.

Midagi erilist me ei tahtnud – tavalised ja võimalikult soodsad, aga samas väga koid olla ka ei tahtnud. 😀 Leidsime sellise kuldse kesktee. Ülemiste Goldsmith poes sai veel 30% hinnas alla ka. 🙂 #kahjuksnotsponsored

Mõtleme veel, kas sisse laseme midagi üldse graveerida. Vaatasin, et see suht odav teenus.

Ja ega suurt midagi see päev rohkem ei toonud. Läksime 600€ vaesematena Geidu ema juurde, sõime, jõime, rääkisime juttu, tšillisime ning läksime kõik tuttu ära.

Tegin sama päeva hommikul ka laivi, kus rääkisin, et plaan lastega pealinna tšillima minna ning inimesed küsisid, kas lastega selline käik hullumeelne ei tundu – eks ikka tundub ja noh, nad on lapsed, aga mu kannatlikkus on aastatega korralikult tugevamaks muutunud ja pole hullu midagi. Nad on täitsa normaalsed inimesed ka enamasti ja isegi tore on nendega käia ning teha. 🙂

Tore, aga megaväsitav päev oli!

2 thoughts on “Valisime sõrmuseid ja veetsime toreda päeva”

  1. Tere tulemast dressi gängi 😅. Ma küll käin munarakukorjest tekitatud kõhukese pärast juba kolm nädalat dressidega aga ikkagi 😀. Käisin ostsin isegi teise paari juurde weekendist sest noo varem ma kasutasin harva dresse ,et sain ühtedega aasta otsa niisama hakkama.

  2. Mul juba paljast selle vaateratta pildist hakkab õudne. Ma kusjuures olen lapsena sellega sõitnud, kartes siis ja ka nüüd kõrgust. Ma ei tea, kuidas ma suutsin seda siis teha. Mul peaks kapsel ümber olema, siis võib olla ma veel astuks sinna peale. 😄🤯 Valge kuld oleks ka minu valik. Vanasti kandsin ka seda kollast või pruuni kulda – nüüdseks olen üldse hõbeda peale üle läinud. Mida vanem, seda odavam elu. 😃

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga