Määratlemata

välismaalt saabusid lasteriided

Sain kätte ühe pakikese Cndirect.com lehelt, mille sees oli hommikumantel minule ja kumbagile lapsele dressikomplekt. Võin öelda, et paki sisuga jäin väga rahule. Eks see näha ole, kui kvaliteetsed need dressikomplektid on, sest teadagi odavatel asjadel kipuvad õmblused kiirelt lahti tulema. Mulle aga need komplektid meeldisid ja lastele samuti. Jõudsin koju pakikestega ja panime lastele need kohe selga ning kasutasime ära tänast ilusat ilma pildistamiseks. 

Teise paki sain samuti. See saabus SheIn.com lehe poolt, mille sees oli armas lilleline t-särk. 

Just enne pakikestele järele minemist käisime mänguväljakul möllamas ja mängimas, seega pisut mõtlesin alguses, kas ikka tasub peale sellist väsitamist veel välja pildistama minna, aga saime pildid ilusti tehtud ja jällegi üks postitus kaelast ära. 

Komplekt (LINK)


Komplekt (LINK)


Värvus on tegelikult roosam, kaameraga ei õnnestunud seda õiget tooni kinni püüda ja kaua ma selleks oma närvi ei viitsinud kulutada samuti. On ta sellisest siidimaterjalist, paistab muidugi õrnalt läbi ja ega pikkust tal ka väga palju ei ole.  Kaasas olid isegi stringid, millest ma teadlik ei olnud. 😀 

Hommikumantel (LINK)


See pluus on tegelikult mulle suht suur, kuigi pidavat olema one-size mõõdus. Noh, tavaliselt need one-size riided on mulle pigem kitsad, teate küll. Aga kuna tal on nii ilusad erksad värvid, siis ma masinaga õmblen igaltpoolt kitsamaks. 

Pluus (LINK)

Ja kui rääkida laste dressikomplekti hindadest, siis keskmiselt viis eurtsi pole ju palju.. Veel enam, et laped kasvavad riietest kiirelt välja ja kauaks neid niikuinii ei ole.. 😉

4 thoughts on “välismaalt saabusid lasteriided”

  1. Pisema komplektil võtsin 90 suuruse. Aprillis oli ta ise alles 79cm, seega ma ei oska öelda, kui palju tal hetkel pikkust on. Püksid natukene pikad.
    Vanema pikkust ma ei tea üldse, võtsin 110 suuruse ja paras 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga