***

vallalise naise teejuht

Kell on 7:41 ja ma otsustasin sellisel ilusal hommikul koostöö raames kirja panna oma mõtted raamatust, mille saatis mulle kirjastus SEIK. Selle kirjastuse näol on tegemist algajatega, kes alles hiljuti andsid välja oma esimesed raamatud, seega on vist andestatav, et nad väga ei süvenenud blogisse enne, kui mulle kirjutasid*. 
Raamatud koosnevad seiklusrikastest ja huvitavatest tegudest, mida üks naine või mees peaks korra elus tegema. 
 
Raamat ise on mugavalt väike ja käepärane. Lihtne endaga kõikjale kaasa võtta, kui sa tõesti oled seiklushimuline ja tahad end proovile panna. 
 
*Kirjastus oleks võinud raamatu pealkirjaks panna hoopis “100 asja, mida iga vallaline naine vähemalt korra elus tegema peaks”, sest tõesti, selles raamatus peitub vägitegusid, mis oleksid ühele suhtes/abielus olevale naisele üsna kohatud. Näiteks a) leia endale rikas mees, b) suudle võhivõõrast, c) osale pimekohtingul. 
 
Iseenesest koosneb raamat väga põnevatest väljakutsetest, mida võiks tõesti järgi proovida. Kui oled vallaline. See väike abimees võib su ellu palju seiklust ja väljakutseid tuua, kui oled omadega ummikus ja elu liiga halliks kisub.
Kui ma seda raamatut esimest korda sirvisin, sai selgeks, et enamus tegevusi nende kaante vahelt olen ma juba ka teinud, näiteks a) osta endale klassikaline must kleit, b) loo kord oma käekotis, c) tunne end printsessina, d) mõista, et oma ema moodi olemine ei olegi halb, e) karju nii kõvasti, kui suudad f) mine alasti ujuma.
Samas leidsin ma, et on ka asju, mida võiks veel teha. Miks mitte käituda terve päev nagu mees? Miks mitte suudelda konna? Alles pühapäeval ma jooksin maal ringi ja ajasin konna taga, et lastele teda näidata. 😀 
 
Kokkuvõttes on sihtgrupp natukene teine, mis ta tegelikult peaks olema, aga siiski vahva lahendus oma ellu värvide toomiseks. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga