Olles eile nii rõõmus hommikul tõustes, pidin täna lausa nutma hakkama. Esimene asi hommikul ärgates, mida ma vaatan, on ilm. Ma kohe üldse ei tahtnud hommikul oma nina välja pista, sest igalpool laias tohutu udu. Aga mis seal parata, laps vaja lasteaeda viia.
Õhtul toimub Õhtulehe artikli jaoks pildistamine, seega ma südamest loodan ja palvetan terve päev kõikvõimsa jumala poole, et ilm läheks selleks ajaks ilusaks.
Igatahes, avastasin ma täna hommikul, et mul oleks riidekappi ning jalanõukapile täiendust vaja. Kui augustis lubati septembriks vananaiste suve, siis sellest võib küll suu puhtaks pühkida. Ilmad on palju külmemaks läinud, noorem poeg on endale juba nohu kuskilt külge saanud ja ega ma ise olen samuti pisut tatine.
Sellel aastal on mul ekstra rohkem ilusamaid riideid vaja, sest käin ju ma veel koolis, seega pean tihti hea välja nägema. Samuti peaksid need riided olema mugavad, sest koolipäev võib osutuda tihti väga pikaks.
Aga mis veel sellise ilmaga teha, kui et diivanil lösutada, netist ilusaid asju vaadata sügiseks riidekappi ning kuuma teed juua? Muidugi haaraks pisema poja ka kaissu, aga teda ei koti säärased asjad. Talle pakub huvi see tohutu mänguasja hunnik, mis on ainult tema päralt. Ja terve päev.
1. TeksadTalvel on minu esimeseks prioriteediks korralikud, viisakad ja ilusad teksad. Värvidest eelistan ma tavalist teksasinist. Ei mingit musta, valget või muud kirjut värvi. Kas on heledad sinised või tumedad. Punkt.
Veel on minu eelistuseks, et teksad peavad olema ümber. Mitte nii väga, et pulksirgete jalgadega peab kõndima vaid mõnusalt ja mugavalt, et ma ei tunneks, et need mul ära vajuvad.
Mul on hetkel ühed normaalsed teksad, millega ma julgen koduseinte vahelt välja minna, kuid peagi on saabumas uued ja siis juba näitan neid teile.
2. Pluusid
Kuna sangad on suvega kerged kogunema, siis meeldivad mulle enim peplum-stiilis pluusid, sest nendega polegi aru saada, et pekk vohab või teine variant- lohvakad pluusid, kuid mitte nii lohvakad, et oleks imelik juba vaadata.
2. Lilleline pluus (LINK)
4. Beežikas pluus (LINK).
3. Jakid, pusad, kardiganid.
Jah, ka need on tähtsad osad outfitist. Sügisjakid on peamised, mis mulle silma ette on jäänud. Kardigane ma eriti ei armasta kanda. Kui on pluus seljas, siis on ainult pluus. Ebamugav on, kui seal peal veel midagi oleks. Suvel muidugi armastan kanda villasemat jakki topi peal näiteks. Jahedal suveõhtul eriti.
Pusad on samuti ühed minu lemmikud, mida armastan lihtsalt kanda, ilma et all oleks lisapluusi või toppi.
1. Tumesinine sügisjakk (LINK)
2. Karvane vest-jakk (LINK)
4. Jalanõud
Sügis võrdub minu jaoks mugavate tennistega. Aeg, mil ütlen head aega baleriinadele ning juba kaugelt tervitan talvesaapaid.
Ja kui juba vaatamiseks ning uudistamiseks läks, näitan teile jumpsuiti, millel pidi kaasas olema kuldne vöö, kuid seda pakis ei olnud. Mul ei olnud aega samuti, et seda kuskile minna ostma või kellegilt küsida, seega peate leppima sellega.
Ta on selline mõnus lohvakas ja mugav, et toas on hea kanda. Õue ma sellega ei roniks. Materjal on pehme ning siidine, õhku läbilaskev. (LINK)
Ja noh, miks mitte siia lõppu lisada paar ilusat pilti? Ma hommikul lasteaias olles pildistasin vanema poja paari tööd, mis ta on jõudnud kahe päevaga juba teha.
Nohuse lapse viid lasteaeda w? Vat sinusuguste pärast koguaeg minu pojal nohu, saab lasteaiast!
pliis pliis pliis, enne kui tuled targutama, tutvu enne postitusega, mida sa kommenteerid 😀
Aga et su elu lihtsamaks muuta, siis nooremal pojal on nohu ja tema lasteaias ei käi ega pole käinudki. Vanem poeg on see, kes lasteaias käib.
Mis õhtulehe pildistamisest jutt? Miks jätad nii poolikuks just põneva koha pealt 😀 😀 cmooon Janeee 😀
Ma leidsin, et pole mõtet praegu rohkem kirjutada, sest artikkel pole veel avaldatud ja nagu mainitud, siis pildistamine ka alles õhtul 😉 Eks kui artikkel ilmub, kirjutan lähemalt 😉
Vananaistesuvi on oktoobris, muide. Täiesti kohutav, kuidas meedia tembeldab selle valele ajale (septembrile) ja seetõttu inimesed selle valesti meelde jätavad…Septembris on veel täitsa astronoomiline suvi.
Vähemalt pealkirjas võiks vea ära parandada 🙂