***

Varahommik

Ajasin silmad pärani. Pühkisin rähma silmanurgast ära ja vaatasin kella. 5:50. Mida? Päike särab, linnud laulavad, vaikus. Eilsest tormist ei ole ühtki häält enam.

Sulgen silmad ja üritan magama jääda – mõistus ütleb, et ärgata pühapäeval kell 6 ei ole kõige… mõistlikum. Vähkren. Vähkren veel. Avan silmad. Und ei tule. Linnud laulavad veel kõvemini. Iga noot kostub tuppa, läbi suletud akna.

Minu lemmikud hommikud. Kuidas ma juba mõnda aega tagasi Geidule ahhetasin, et ootan nii väga neid varahommikuid, mil ärkan päikese ja linnulaulu peale. Maal elamise võlud.

Täna ma täpselt nii iseenesest ärkasingi. Võtsin puhta aluspesu, tulin alla korrusele, tegin elutuppa ja kööki tuled alla ning käisin pesemas. Nüüd naudin selles rahus ja vaikuses, elutoa diivanil, päikesepaistes hommikulattet. Vaatasin käe pealt kella ja see ei klappinud üldse telefoni omaga – õige, kella keeramine! Kas see ei pidanud mitte eelmisest aastast ära jääma? Okei. Sünkroonisin kella Polar äpiga ning aeg läks õigeks.

Imetlesin end täna võibolla tavapärasest kauem vannitoapeeglist ja tundsin uhkust oma ilusa näonaha üle. Nimelt on mul alates raseduse algusest nägu nii vistrikke täis, kuigi tavaliselt on mul täitsa okei näonahk – paar punni siin-seal, aga ei midagi hullu. Rasedusega on see olukord aga tunduvalt halvenenud.

Ma olin aga kaval, võtsin oma näohoolduskiti, mida kasutan juba ligi kaks aastat ja hakkasin varakult sellega jälle oma nägu hooldama. Ma ei pea vajalikuks regulaarselt näohooldust teha, sest mu nahk on üldiselt täitsa okeis seisus peale inframatikuuri, aga kui teinekord ikka väga lappesse läheb, on niiöelda hea SOS lahendus just mu Alya Skin.

Nagu vaadake, kui ilus mu näonahk on. Alya tõmbab kohe kõik põletikulised vistrikud (mida ma armastan põletikuliseks nokkida, heeee) nulli:

#nofilterneeded

Muide, eilseid superkoodi soovijaid www.kupud.ee e-poe kaubale oli megapalju – 433 inimest. Me ei ole nendega pikalt ka superkoodi teinud, mis on alati osutunud väga populaarseks. Kasvõi see sama Alya Skin näohooldustoodete sari on just nende e-poest pärit. Ärge e-poe nimetusest laske ennast segadusse ajada – seal leidub erinevaid ilutooteid. Ma olen vist enamus nende tooteid ära katsetanud ja kasutan tänase päevani. 😀

MÖK looduslike kehaõlidega määrin näiteks kõhtu, sest see muudab naha elastsemaks ja niisutab väga hästi.

Täna panemegi käima superkoodi väga väga hea protsendiga ja mõtleme juurde ka miskit lisaks – seega pange ennast valmis, sest % läheb iga päev väiksemaks. 🙂

Mina aga naudin seda mõnusat hommikut edasi. Lapsed magavad. Loomad magavad. Ma olen muidu olnud koguaeg hullus väsimuses ja isegi päeval mitu korda uinakut teinud, aga täna olen küll energiat täis ja tunnen, et tuleb hea päev. 🙂

Olge tublid!

1 thought on “Varahommik”

  1. Paraku ei jõutud kokkulepele kas jääda suve ajale või mitte ja nii see kellakeeramine meil edasi jätkub ja see teema ka praeguseks haitunud ka . Nagu ikka ,kui uus ,,müra,,peale tuleb.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga