Määratlemata

varahommikune lasnamägi

Oh ei ole siin Lasnamäel midagi nii jube elada, kui räägitakse. Kui ma maal elasin, oli mul Lasnamäest kordi hullem ettekujutus- inimesi tapetakse koguaeg, inimesi röövitakse koguaeg, inimesi süstitakse koguaeg jne. No need maa inimese toored mõtted, nagu ikka. Täna kui ma käisin poega lasteaeda viimas, mõtlesin, et haaran kaamera kaasa ja teen paar klõpsu. Võin vist käsi südamel öelda, et suvi on saabunud. Ma panin endale veel jope selga ja no nii palav oli ning seda juba hommikul kell 7. Sai tehtud paar klõpsu ja nüüd lasen teil samuti neid nautida. Täna tuleb mulle Romwest pakk, seega lähipäevil näitan teile jälle riideid ning tulemas on üks veel magusam auhinnamäng. Stay on line! Natuke muusikat ka asja juurde, et mõnusam oleks.4 thoughts on “varahommikune lasnamägi”

  1. Hei! Olen su blogi jälginud umbes kuu aega, aga tahaks öelda, et oled super inimene! Ma ei mõista, mis pärast inimesed sind maha teevad. Olen ise sama vana neiu kui sina ning minu jaoks on lihtsalt imetlusväärne, milline ema sa oled. Super tubli oled ja uus juuksevärv on ka väga ilus 🙂 Kõike paremat!
    S

  2. Tuleb inimestesse mõistvalt suhtuda- inimesed on erinevad ja arvamused on erinevad. Nüüd ma pean kindlasti hakkama seletustööd tegema, miks ma endale ise positiivseid kommentaare kirjutan 😀 Pole ju võimalik, et keegi minusse ka hästi suhtub. Aitäh Sulle armsate sõnade eest 😉 Muudavad alati päeva paremaks. Veel parem oleks, kui sa oleksid mulle otse postkasti kirjutanud 😉 Päikest!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga