***

Väsitavad päevad

Eile mõtlesime, et sõidame pealinna ämmale külla. Lisaks külastasime Jägala juga ja Linnamäe Hüdroelektrijaama. Käisime nendes kohtades viimati siis, kui Raimond veel väga pisi-pisi oli.

Kui nendest kohtadest Tallinna poole tagasi sõitsime, tundsin alakõhus sellist valusööstu. Jäi üle ja siis jälle. Just siis, kui K end liigutas. Selline valulik periood koos vahedega kestis paar tundi. Vahepeal oli ikka metsikult valus, lõi isegi pisarad silmist välja.

Ma tõesõna mõtlesin, et noh nüüd lähengi sünnitama. Raudselt! Õnneks ma võtsin Tallinnasse oma haiglakoti ja rasedakaardi kaasa. Üks hetk ma tõesti ütlesingi mehele, et davai, viime lapsed ämma juurde tagasi ja põrutame ITK-sse, sest no nii kuradi valus oli, aga siis jälle kahtlesin – ei taha ju niisama ilma reaalse põhjuseta tüütama minna.

Kui me öösel kella 2 ajal koju jõudsime pealinnast, oli mul juba enam vähem parem olla. Ma tegelikult ei oleks tahtnud üldse Tallinnas sünnitada, kuigi egas pirtsutama poleks hakanud – peaasi, et sünnitatud saan. 😀

Täna olid mul luugid juba varahommikul lahti, sest K mürgeldas sees. Terve hommik oli mu kõht lapik ja ma korraks hakkasin isegi mõtlema, et äkki K pööras end eile ja sellepärast see metsik valu igal korral mind tabas, kui ta end liigutas. Nüüd on nagu kõik ok. Laps liigutab aktiivselt, mingeid valusid ei ole… Poleks nagu miskit olnudki.Käisime lastega ka terviserajal. Võtsime neilt nende ratastelt abirattad alt ära ja õpetasime rattaga sõitma. Raimond sõitis enamus ajast pea laiali otsas ja üsna keeruline oli õpetada. Vahepeal sai paar meetrit ilma abita sõita, kuid üldjuhul vajab veel harjutamist. Hendrik sõitis ilma abita nagu polekski kunagi abirattaid all olnud.Üks hetk hüppas kuskilt põõsast vanem tädike oma koeraga välja ja kukkus õiendama. Käsutas meid sealt ära ja ütles, et sellel terviserajal on rattaga sõitmine keelatud. Et me läheks ja otsiks selleks muu koha. Me muidugi ei lahkunud. Vahel ma mõtlen, et siin maal on ikka kohati väga veidrad inimesed. Üks peab normaalseks oma koera junne maha jätta, sest noh, teda ei häiri ka teiste loomade junnid ja siis on siin mõned vanad inimesed, kes arvavad, et on mingid jumalad, käsutavad ja kamandavad.

Nüüd mängivad lapsed väljas ja mina sain aja, et toad korda teha. Olen täitsa läbi omadega.. Emakas on ka tsipa valulik. Kui ma esilekutsumise saatekirja sain, tundsin hirmu, aga täna ma mõtlen, et see võiks juba läbi saada. Kolmapäev tule kiiremini! Parajalt väsitav teekond on olnud. 😀

Ahjaa, panin end autokooli ka kirja! Juhhei! 😀

Tegelikult ma tahtsin öelda, et olen väsinud! 😀

1 thought on “Väsitavad päevad”

  1. See tädike ajab kõiki sellelt kergliiklusteelt ära. Sõbrannaga käisime kunagi rullitamas ja tuli ka meiega õiendama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga