Määratlemata

vastused teie küsimustele

Ma andsin pisikese lootuse, et teen selle postituse videoga, aga kuna ma näen hetkel ekstra õudne välja, siis jätan ma selle vahele. Siirad vabandused!

1. Palun kirjelda enda päevarutiini. 

Tõusen kuidagi vaevu üles, kui on varane kellaaeg. Tavaliselt ärkame lastega 9-10 ajal. Täna oli erand, kus lapsed ärkasin enne kella 6. 😀 Pesen hambad ja näo ning kreemitan viimase ära. Kui joppab, viitsin juukseid ka kammida. Kui ei, siis panen nad lihtsalt krunni. Aitan lastel hambaid ja nägu pesta ning siis suundume kööki, et midagi hamba alla pista. Vahel lähen kergemat teed pidi ja valmistan võikusi, vahel teen hommikuks mõnusat putru. 

Hiljem aitan jällegi lastel käed ja näod ära pesta, sest mõnikord juhtub, et nad söövad nagu notsud. Hiljem otsime lastele riided selga ja samal ajal, kui nad oma mänguasju avastavad, saan mina köögi puhtaks kraamida. 

Kui köök on puhas, vaatan ma nördinud näoga, et oleks vaja ka teised toad ära koristada, aga selle asemel avan ma läpaka ning käin kõik vajalikud kohad läbi- fesar, hot, gmail, blogi ja muud säärased saidid. Kui hommikul ärgates on peas mõte, millest kirjutada, siis märgin ka need üles, et hiljem meelest ära ei läheks. 

Peale kõike seda lähen ja uudistan samuti mänguasju, sest ka suured võivad end vahel lastena tunda ja mänguasjadega mängida. 

Vanem poeg on muidugi selles eas, kus ta pigem ajab mind eemale, kui et minuga koos mängida tahab. Pidevalt, kui lähen nendega liituma, kostub sealt mängunurgakesest “emme, mine ära!”

Nojah, mis seal ikka. Jälle tekib mul vaba aega, mil saan ma koristada ära ülejäänud majapidamise. Muidugi pean pidevalt lapsi valvama, sest vanem poeg kipub tihti nooremalt mänguasju käest tirima või kõik asjad kõrgemale panema, peaasi, et venna neid ei saa. 

Kui teised toad koristatud (ma teen seda koristusvärki ikka igapäevaselt), siis on mul jälle aeg iseenda jaoks. Ma kas vahin telerit, tsekin oma asju või teen muud huvitavat. Hetkel on siis selleks autokool. 

Ja siis juba jõuab aeg selleni, kus lapsed lähevad õndsat lõunaund magama. Magavad seni, kuni mees töölt koju jõuab ja läheme õue. Oleme paar tunnikest õues, tagasi tuppa ning ongi aeg hakata vorpima õhtusööki. Kindlasti vaatan ma veel seebikaid ning mees tegeleb lastega. Ning lõpuks tulebki aeg, millal vaja jälle näod, käed, hambad pesta ja magama  minna. 


2. Kust tulid su lastele sellised huvitavad nimed?
Hendrikule mõtlesime nime selle järgi mehega, et meie ühelgi ühisel tuttaval polnud sellist nime. Raimondil samamoodi, kuni lõpuks selgus, et minul siiski on üks tuttav, kelle nimi on Raimond. 😀


3. Kui kaua imetasid enda poegi?
Umbes 2-3 kuud. Egas ma päris täpselt ei mäleta. 

4. Kas su tussu sünnitusel katki ei rebind?
Mida täpsemalt? Ma ei usu, et mu suguelundil selline jõud on midagi katki rebida 😀

5. Kaua sa oma mehega sängisambat teed?
Pean kalendrist järgi vaatama.. Ahjaa, enne pean kalendri ostma. 😀

6. Kas su lapsed on seksuaaleluga alustanud? 
Mis sa ise arvad? Vanuseks neil 1 ja 3. 

Teised küsimused selles ühes kommentaaris olid nii ajuvabad, et ma ei hakanud neid avaldamagi. Tegelikult on need kolm viimast samuti väga ajuvabad, aga hiljem hakatakse süüdistama, et ma ei kannata kriitikat ja ei julge vastata 😀

7. Mis on sinu suurimad hirmud? Foobik?
ÄMBLIKUD!

8. Kuidas oma mehega tutvusid?
Noo see vana hea Rate.ee ikka. Tegelikult üks põhikooliaegne sõbrants tšillis temaga pidevalt ringi ja noh, kõik teed viisid sinnani, et me hakkasime läbi Rate.ee keskkonna suhtlema ja nii kõik edasi arenes… 

9. Kaua olete koos olnud?
Tänaseks 5 aastat ja kaks kuud. 

10. Kas teil oli vahepeal suhtes kriis, miks ja kuidas lahenes?
Ei tea, kas just kriis, aga igas suhtes on tõusud ja mõõnad. Lahendusi leiab alati. Võib öelda, et tõsisemad probleemid algasid meie suhtes siis, kui saime esimese lapse. Lapsele kulus rohkem aega, kui üksteisele ning nii see suhe külmenes. Õnneks ei ole me allaandjad ning hoidsime siiski kokku, isegi kui kõik meie ümber oli kokku kukkumas. 

11. Kuidas hairbell aitab?
Ma kirjutan sellest kunagi hiljem.. Igatahes, ei saanud ma selle mõjust aru, kuna värvisin oma juukseid sellel ajal erinevate värvidega, mis omakorda neid hullult lõhkus. 

12. Palju kaalud?
Viimati mitu kuud tagasi 63kg. Enam ei julge kaaluda 😀 

13. Kuidas sa hetkel toitud?
Nii kuidas jumal juhatab.. ausalt öeldes. 

14. Kas on ka mingeid sööke, mida kehakaalu säilitamise nimel väldid?
Sai!

15. Kas trenni teed?
Noup!

16. Su vanem poeg saab varsti 1,5, mis tähendab, et vh lõppeb. Kas kavatsed siis tööle minna?
Tegelikult saab mu vanem poeg 4 aastaseks detsembris. Aga jah, noorema vh lõppeb ja siis lähen kindlasti tööle. 

17. Kas sul ei ole probleeme tekkinud sellega, et sa nähvad põhimõtteliselt iga asja peale?Miks sa kukud kohe ennast kaitsma ja õigustama, kui keegi natukenegi sinu arvamusele vastu on? Sa ei argumenteeri vaid hakkad plõksima. 

18. Kui vana sa oled?
21 aastane.

19. Millal sa esimese lapse said? Miks?
Esimese lapse sünnitasin, kui olin 18. Tahtis tulla, ei saanud kätt ees hoida, muidu oleksin lõhki läinud. 😀

6 thoughts on “vastused teie küsimustele”

  1. Miks sa 2-3kuud aind imetasid? Mis juhtus?
    Ja mis pimapulbrit hakkasid andma? Kas aptamili, tuttelit, vms? Et kas odavat, kallist? Kas väiksem saab juba tavalist piima v ostad pulbrit ikka?

  2. Esimese lapsega olid imetades tugevad hingamisraskused, mis tõttu pidin imetamise katkestama. Lihtsalt igal korral, kui rinda andsin, oli nii kohutav hingata, et tundsin end lausa lämbumas. Teisega ei saanud ta sünnist saadik vajaliku kogust kätte, isegi kui oli tunde ühe ja teise rinna otsas. Niisiis pidingi andma lisa ja mida aeg edasi, seda rohkem pidin lisa andma ning rinnapiim kadus sootuks

    Alguses andsin mõlemale lapsele aptamili, hiljem tuttelit. Väiksem saab tavalist piima ikka 😉

  3. Vau. Lõpuks vastasid imetamise kohta kõik huvitava ära. 🙂 Varjasid ju seda. Eks kurb muidugi, et su lapsed tihti haiged, kuna said rp väga vähe. 🙁
    Aga pole sinu süü vist.. nu see hingamise värk sul kahtlane ning kas tead mis põhjusel piima vähe oli?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga