Määratlemata

veel abielust

Ei teagi kohe, kas kirjutada või ei.. Eelmisel korral kiskus päris tuliseks ja inimesed ei mõistnud, miks ei taha naine, kes on mehega kaks last saanud, abielluda. What is wrong with you? karjusid enamus kui ühest suust. 

Mul oli pea täitsa sassis juba erinevate kommentaaride peale, et mul tekkis endal ka seal kupli all segadus, miks ma siis abielluda ei taha. Üks öö olin üleval ja mõtlesin sellele pikemalt. Kuna inimesed oskavad ikka eriti nõmedad olla ja ei taha üldse teisi mõista.. siis suutsin õnneks ise selgusele jõuda. 

Ma vist kirjutasin sinna postituse alla ka, mis ma kokkuvõttes sellest arvan, kuid teen seda uuesti. Inimeste suhted on kord kindlad, kord mitte. Mina sain lapsed perioodil, kus minu ja mu mehe suhe oli kindel kui kalju. Ma teadsin, mida ma tahan. Nüüd paar aastat hiljem, on meie suhe võtnud pöörde, kus kõik ei ole nii kindel kui varem. Eelmisest postitusest möödunud aeg on meie suhet paremaks muutnud ja ma olen hetkel õnnelikum kui siis.. kuid siiski. Ma loodan, et meie “sallivas” riigis on lubatud suhtel vahepeal ebakindlaks muutuda. Selline see elu kord on. 

Aga ega see ei tähenda, et ma abielule ei mõtleks. Mõtlen küll. Vahel. Kes ei unistaks suurtest, valgetest ja rõõmsatest pulmadest? Tegelikult ajendas mind seda postitust kirjutama ka üks koostööpartner, kellega juba ammu sai kokku lepitud, et ma nende toodetest kirjutaksin. See leht keskendubki pidulikematele üritusele, sealhulgas ka pulmad, mis on muidugi rohkemat, kui lihtsalt üks pidulik üritus. 

Nats paha, et see postitus satub nüüd olema kohe peale seda kui olin koostööst ühe teise firmaga kirjutanud, aga.. see polnud üldse nii mõeldud. 

Ja samuti loodan ma, et kuna ma olen öelnud, et ei taha abielluda veel, siis mul on ikka lubatud sellel teemal kirjutada ja näidata. 😀

Kleidid on pärit aislestyle lehelt (LINK). Ma esitlen teile hetkel pruutkleite, kuigi.. kui ma nüüd mõtlema hakkan, siis pruutneitsit (või isegi mitu) poleks mul kuskilt võtta. 😀 Kui abiellumiseks kunagi läheb. 

Toon siia ühe kesise valiku. Mulle on alati meeldinud, et kleit oleks ilus, kuid samas lihtne. Seal lehel on need pruutneitsi kleidid kõik nii ilusad. Vaat, et isegi ilusamad kui mõni pruutkleit. 
1. Sinine kleit (LINK)
2. Lilla kleit (LINK)
3. Beežikas kleit (LINK)
4. Roosa kleit (LINK)

Hinnad on seal vägagi krõbedad. Lehelt leiab väga palju erinevaid tõesti ülikauneid kleite. Seega, minge piiluma 🙂 Ehk keegi, kes kavatseb lähiajal abielluda, saab just sealt endale kas pulma- või pruutneitsikleidi 🙂

5 thoughts on “veel abielust”

  1. Aga pole midagi kahjuks lugeda peale reklaami,see ei ole üldse mõeldud halvaga, lootsin,et pigem sõbraliku kriitikana.

  2. Naljakas. Kui vaatad 3 postitust tagasi, siis on tervelt 13 postitust ja rohkemgi veel elust enesest. Vahele sekka mõni riidepostitus. Ei saa aru, mille üle sa kurdad 😀 ega ma ka halvaga midagi iial ei mõtle

  3. Noh. Eks koerad kuskil ju peavad klähvima ka, aga tegelt sellest ei tulnud ma rääkima. Ma tahtsin öelda, et mulle Sa, naine, igatahes meeldid! 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga