Määratlemata

veidi adrenaliini (palju pilte ja video!)

Reede algas ilusti- lapsed tõusid enne kella kuute üles, päike säras taevas ja tõotas tulla kena päev. Ja lõppude lõpuks tuligi, aga sellest juba lähemalt kohe varsti. 

Kuna lapsed sellel päeval nii vara tõusid, otsustasime minna lõuna paiku mänguväljakule. Läksime ja olime seal kokku 4 tundi. Ma ei tea, kuidas nad suutsid.. ise ärkasid nii vara ju! Pisem poeg muidugi pidas vähem vastu, sest peagi leidsin ta vankrisse ronimas ja seal silma looja laskmas. Üks rajalt maas, teine veel, mõtlesin ma. Siis aga selgus, et mu vanemad tulevad linna ning võtavad vanema poja enda juurde. Tegelikult oli see mõte juba paar päeva tagasi peas, aga oma kindlat vastust ma veel öelnud ei olnud. Mõtlesingi siis, et ühega on ikka lihtsam, kui kahega ja las ta siis läheb- mu vanemad nii väga tahtsid ja poeg raiub samuti pidevalt, et tahab maale vanaema juurde. Mis seal siis ikka, kätt ees ei hoia. Saabki puhata pisut sellest linnaelust. 

Nii jõudiski mänguväljakul olles kell sinnamaale, et oli vaja minna koju poega vannitama ja riideid kokku panema. Korjasime kodust kaasa võetud hunnik mänguasju kokku ja sammusime koju. Õnneks kodu põhimõtteliselt seal kõrval kohe. 

Jõudsime koju, pisem magas õndsat und, vanemaga läksime vanni. Oi, kuidas talle seal üldse ei meeldi.. no, kohe tõstab kisa, kui märjaks saab ja nii iga kord. Vannis käidud, hügieeniasjad samuti tehtud ning riietatud. Asus siis tema aknalauale vanaema ja vanaisa ootama.. vaene laps ei jõudnudki oodata ning lasi silma looja seal samas. 😀 Seda oli päris pull vaadata. 
Viisime ta diivanile edasi pikutama ja ega ta kaua ei saanudki magada, sest vanemad olid juba platsis. Poeg muidugi alguses ei uskunud, kui ma ütlesin, et vanaema ja vanaisa jõudsid kohale. Vajas aknast järele vaatamist ja juba oli krips-kraps ning valmis õue minema. Seljakott kaasa, paar asja näpu otsa ja minek. Õues kallid musid ja tadaaa. Läinud ta oligi. 

Mina kobisin kiirelt tuppa sättima, sest vahepeal võtsime endale plaani minna Rummu karjääri. Nimelt mehe vend ja tema tuttav hüppasid ühelt karjääri servalt vette, mis video peal algselt ei tundunudki nii kõrge.. mina aga kohe selline, et pean ka järele proovima, sest tundus õudsalt lahe. Ja oligi! 

Hiljem mõistsin, et kõik see sättimine oli asjata, sest nägin välja nagu läbiligunenud koer. See selleks. 

Alustasime kodu juurest sõitu- kõige pealt autopoodi, siis pidime koju tagasi minema, sest unustasin rätikud maha.. Ja siis käisime hessist läbi ning sõit võiski alata. Otseloomulikult tegi sõidu ebameeldivaks see, et igal pool olid hiigel ummikud. Võib öelda, et kui Keilast Rummu poole hakkasime sõitma, tundsime esimest korda, et saame normaalsete inimeste moodi autoga edasi liikuda. 

Päris sinna karjääri me ei läinud, kus need vanglavaremed vees on. Me olime palju palju lahedamas ja ilusamas kohas, mida nimetatakse laguuniks (oli vist?! võibolla eksin). Igatahes, seal oli palju rahulikum, vähem rahvast ja nii lummav koht. 
Need mõnusad ja ilmselt kõige mugavamad retuuspüksid kuldse lukuga on pärit siit (LINK)

Mis seal siis ikka. Vahetasime kiirelt riided ja karjääri servale valmis, et koos vette hüpata. Oumaigaad, kuidas mu süda sees peksles.. Kui ma sealt servalt alla vaatasin, siis ei tahtnud teps mitte hüpata ju. Videos tundus see palju madalam. Aga ma juba kord olen selline inimene, kui ma olen midagi öelnud, et ma teen (midagi sellist hulljulgemat!), siis ma enam araks ei löö.. eriti, kui ma olen lubanud seda kellegi teisega koos teha. Serval olimegi kolm meest ja mina. Eks me alguses mõtisklesime, kuidas ja mis asendis hüpata. Lõpuks aga tegime selle ära. Ma lollakas vaatasin alla vette, samal ajal, kui hüppasin. Väga hirmus oli. Nii, kui ma vee alla jõudsin, hakkas süda kohe rahulikumalt lööma. Ujusime kaldasse ja sinna me jäimegi. PS! Video vaatamisel ärge unustage hammasratta alt paremat kvaliteeti valida. 

Siinkohal kasutan juhust ning näitan paari hilpu samuti, mis ma paar päeva tagasi sain. Selle pluusiga ma läksin siis hüppama ja ujuma. Ja tegelikult see lumivalguke ei ole nii veider oma lõuaga.. tal tip-top see, minu asend oli veits imelik lihtsalt. Kuna ma tahtsin nii väga sinna hüppama minna, samas oli mul terve komplekt uusi riideid seljas, lasin mehel kiirelt klõpsud ära teha.. Kaks asja ühes- ujumisriided saab selga ja pildid blogisse koos linkidega. Pole vaja hakata eraldi pildistama hiljem. (PLUUSI LINK)

Käisin veel noorema pojaga vees sulistamas. Oi, kuidas talle meeldis. Me polegi sellel aastal temaga kuskil ujumas käinud, sest merevesi on veel liiga külm tema jaoks. 

Ma ei tea, miks ma sellest karjääriservast pilti ei teinud, kust me hüppasime, aga siin on ta poja selja taga väga hästi näha. Tundub madal?! Oujea, mine vaata ja hüppa järgi.. seal üleval olles ta enam nii madal ei tundu. 😀
See superäge komplekt pisemale pojale on pärit siit (LINK)

Veidi olime veel kaldas, ajasime juttu ning teised hakkasid riideid vahetama. Mina ei vahetanud, otsustasin teha seda mehe venna juures, sest kohe hakkasime sinna sõitma. Jõudsime kohale, riided vahetatud, grillimiseks liha kaasa ja suundusime metsa äärsesse kohta ning hakkasime grillima. Seal juures mängisime veel sulgpalli ja olime niisama chillid. 
Mehega hakkasime umbes 23.30 kodu poole sõitma, sest ta läks täna varahommikul tööle… Vaene inimene. Kindlasti surmväsinud seal. 

Öösel, kui koju sõitsime, sõitis mingi auto meil nii pees ja hoidis kaugtulesid ka veel peal.. Milline idioot, ausalt. See häiris ikka väga silmanägemist.. isegi minu oma. Samas, mis teha, kui inimesed ilma kaugtuledeta sõita ei oska. Pimedal ajal. 

Täna hommikul on mu käed sellest sulgpalli mängimisest nii valusad. Tahavad lausa otsast kukkuda.

Ahjaa, ma laon oma retuusid siis ka letti, mis mulle pakiga ja koos selle eelneva komplektiga tulid. Saab kõik kaelast ära. 

Ma tahtsin neid kunagi täiega tellida, aga ei raatsinud raha raisata. Nüüd, kus uus riiete lehekülg pakkus koostööd, olid nad seal täitsa olemas. Ja kui tasuta saab, siis why not, eksole. Jalas on väga mugavad, läbi ei paista. Muidugi ei ole nad nii kvaliteetsed, sest materjalist on tunda, et odav kraam. Aga saab neid siit (LINK) ja neli eurtsi sentidega peale midagi pole väga paha nende eest välja käia. 

Üldse on seal lehel väga hea hinnaga kraam ning soovitan järgi vaadata. Meesteasju seal ei ole, aga kõike muud leiab sealt küll. 

Ilmselt on see postitus kõige pikem koos piltide ja videoga, mida ma iial kirjutanud ning valmistanud olen. Aga mulle nii meeldib iga pisiasi selles siin. Ma ei kujutaks ette, et üks poolik päev võib mahtuda nii pika teksti ja nii paljude piltide sisse. See oli ausalt üks hästi armas päev! 😉

12 thoughts on “veidi adrenaliini (palju pilte ja video!)”

  1. Kus kohas see “laguun” enamvähem on? Rummu tõesti ülerahvastatud ja hea meelega läheks kusagile mujale 🙂

  2. Enne Rummut vasakule keerates. 😉 Ja sealt juba läheb kas paremale või vasakule, mööda kallast.. saab ise valida, kus pool endal mugavam olla on.

  3. Ma nüüd Google mapsist vaatasin ja kas siis see on pigem seal Vasalemmas? 🙂
    aitäh vastamast!

  4. Äkki andestad sellele kaugtuledega sõitjale. I'm pretty sure, et ta unustas kaugtuled peale või lihtsalt olid kogemata peal, vaevalt, et ta meelega. Mul on seda alatasa juhtunud, et lülitan kaugtuled peale kogemata käega vastu minnes ega näe seda krdi sinist lampi, sest rooli serv on täpselt ees 😀

  5. Ei tea kas ikka unustas.. Kõik, kes sõitsid meist mööda ja hiljem ka temast, siis võeti kaugtuled maha, aga kui meie taha tagasi jõuti, olid kaugtuled uuesti sees.. Seega, ei ütleks, et lihtsalt unustas peale. 🙂 Andsime ju märku ohutuledega, et midagi on viltu. Nii, kui vastassuuna vööndist auto sõitis, võttis kaugtuled maha ja nii kui see auto möödas oli, pani tagasi.

  6. Miks sa selle Ester T postituse ära kustutasid? 😀 Google webcachega terve postitus ilusti loetav ju niikuinii 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga