Määratlemata

viimased lemmikud

See ei ole siin mingi reklaamiv postitus vaid täiesti aus ja siiras kirjutis minu viimase aja lemmikutest toodetest. Nad on lausa nii head, et mul on rõõm neid teiega jagada. Ja miks mitte vahel lobiseda sellest, mis mulle meeldib? 

1. SMUUUUTID!

Kui aus olla, siis ma polnudki varem neid smuutisid ostnud (enda mäletamist mööda :D), kuid kuna ma külastan poes sageli piimariiulit (ei, mitte selles mõttes, teate küll ju), siis jäid ka need pudelikesed mulle silma ja ma krabasin esimesel korral kohe päris mitu endaga kaasa. 


Pirni-õuna-banaani oma ma ei proovinudki, lapsed krabasid endale. Banaani-maasika-kiivi oma saigi minu lemmikuks. Ega sellel mango-passionivilja maitselisel samuti midagi viga ei olnud, aga eelmine oli siiski nendest kõige parem. Nüüd kui ma poes käin, haaran ikka paar tükki kaasa- hea teleka ees vahepeal juua või hommikul tõustes tühja kõhtu sellega täita. 
2. BB kreem light

Jah, ma pole eriline make-up toodete fänn ja ei mäletagi, millal päriselt poest endale midagi soetasin, sest kunagi tellisin Avonist ja rohkemaks vaja ei olegi. Okei, mingi nädal tagasi ostsin Prismast Manhattani kulmupliiatsi. See oli reaalselt esimene kord, kui ma läksin poodi make-up asjade juurde ja tahtsin sealt midagi saada. Mina make-up asjade juures oleks sama nagu kala kuival maal. Ausalt 😀
Esiteks see kreem niisutab mõnusalt nahka, teiseks jätab näole ühtlase jume. See, et ta just light on, on minu jaoks supper. Miks? Sest suvel hakkab päike kõige enam peale just minu näole. Mitmed tuttavad juba öelnud, et ma näost nii päevitunud. Kreem aga muudab jume ühtlaseks, nagu ma mainisin ja teeb nahka veits heledamaks. 
3. Muah stracciatellakoorejogurt!
Kunagi olin ma suur koorejogurtite fänn. Seda selles mõttes, et pea igal poeskäigul haarasin ma piimatoodete letist midagi kaasa. Viimasel ajal on see vaibunud, kuid kuna nägin televusseris reklaami, et uus koorejogurt on, siis pidin ma ju järgi proovima. Tavaliselt ei jookse ma tormi uute asjade proovimises, sest meeldib jääda vanadele lemmikutele kindlaks. 


Kui ma muidu pistan kohe kiirelt nahka topsi sisu, siis selles koorejogurtis on sellised mõnusad suussulavad šokolaadi tükid, mille tõttu sa lihtsalt sööd seda nii aeglaselt kui võimalik, et igat šokolaaditükki eraldi nautida. Teisest küljest on ta maitselt selline, et sa ei jõuagi seda tervet topsi ära süüa, kui sa ikka tõeliselt nautides sööd. Ma sõin pool topsi ja isu oli täis. Hiljem muidugi jätkasin. 😀


Aga hei, mis ma siin ikka edasi patran.. Minu lemmikud said just teile ette näidatud, oleks aeg kuulata, millised on teie suurimad lemmiktooted viimasel ajal. Mul on neid kindlasti veel, näiteks paar parfüümi, aga nendeni jõuame juba järgmisel korral. 

kallid-paid-musid ♥


Laduge aga kommentaaridesse oma lemmiktooted. Ehk saan enda repertuaari lisada mõne uue tulija. 🙂

7 thoughts on “viimased lemmikud”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga