***

Vastused teie küsimustele

Mul on nii häbi! Ma tegin detsembri lõpus postituse, mille all kõik soovijad said oma uudishimu rahuldada. Küsimusi tuli mega palju! Ja ma olen siiralt tänulik sellise tagasiside eest. Mina aga lubasin videoga vastata ja ma ei tea, miks, aga inimesed vist ainult sellel eesmärgil küsisidki midagi, et mind videos näha. Ühest küljest olen ma meelitatud, kuid teisest oli üsna jabur saada juba järgmisel päeval kommentaare sisuga “millal video tuleb?”. Ja nii tänase päevani välja.

Eks ole ka kenake aega möödunud sellest postitusest ja paar lugejat on vihjanud, et kui ma videot ei tee, siis võiksin kirjalikult nendele küsimustele vastata. Eeldades, et inimeste põhi eesmärk on ikkagi oma vastused saada, mitte mind live pildis näha, siis jah, miks mitte. Teeme ära!

Muidugi ma mõistan, et asi ei ole ainult puhtalt selles, et inimesed mind live pildis näha saaks vaid seal on reaktsioon teine ja ehk ka vastused natuke vabamad, sest kirjutades saan ma ju korralikult enne läbi mõelda, kas ja kuidas vastata. 

Mul ausalt on täiega häbi ja piinlik ja kõik, mis üldse olla saab, aga ma olen seda meelt, et ma ei sobi videopilti väga (sellest ajast, kui titeootele jäin).. Rasedusega on mind tabanud laiskus ja ma ei viitsi ennast üldse korras hoida. Veab, kui pesema viitsin end lohistada… 😀

Räägi oma viimase aja töökogemusest. Miks tulid Selverist ära, kui sulle seal meeldis? Mis juhtus Koduekstras? Said ju sinna tööle. 🙂

Selveris mulle tõesti väga meeldis. Töö oli iseenesest ju lihtne- paigutada tooteid saalis välja ja inimesi seal ka teenindada (kui kellelgi küsimusi tekkis). Enamus töökaaslased olid ka väga kihvtid ja muutsid olemise kodusemaks. Peaaegu kõikidel hommikutel oli tõesti tahtmine tööle minna ja naeratus näol. Õhkkond oli enamjaolt positiivne.

Aja möödudes ilmnesid ka miinused. Mitte, et mul venelaste vastu midagi oleks, aga just venelastest töökaaslased olid sageli üleolevad, isegi ülbed.

Kuna Hendrikul oli iga kuu vähemalt korra kõrvaprobleem, siis istusin ka tihti haiguslehel, mille tõttu oli palk veel väiksem kui miinimum. Üks asi viis teiseni ja lõpuks otsustasin, et tulen ära.

Tõsi, detsembris töötasin ka Koduekstras. Üks põhjus, miks sealt ära tulin, oli see, et seal reaalselt polnud tööd. Sa seisad (jah, peab ainult seisma) hommikust õhtuni kassas ja ootad. Teiseks põhjuseks osutus see, et mõnel päeval oleks pidanud lapsed lasteaeda jäämagi, sest tööandja ei saanud mulle võimaldada kõikidel päevadel sellist tööaja lõppu, et saaksin neile järgi minna. Mees töötas hiliste õhtutundideni ja ei tulnud kõne allagi, et tema hakkaks varem ära küsima. (lapsed korjasid emadepäeval võililli ja tõid mulle töö juurde)

Sügisel otsisite uut korterit jõuludeks, aga elate ikka selles?

Ei, nüüd me enam Tallinnas ei ela. Elame Paides. 🙂

Mida arvavad sinu lähedased sinu blogimisest?

Kui aus olla, siis ega ma nende eest kõneleda ei oska. Ma tean, et minu ema loeb mu blogi ja talle väga meeldib. Toetab mind blogimises 400%!

Kuna ma olen vahel olnud blogides väga rutakas ja mõtlematu, siis mõne lähedase inimesega (tegelikult oleks õigem öelda tuttavaga) olen ka suhtlemise mineviku jätnud. Eks kindlasti on tuttavaid, kellele pole meeltmööda minu sõnavõtud, aga kõigile ei saagi ju meeldida.

Seni pole nagu ükski lähedane inimene midagi kommenteerinud ka.

Kas lähiajal on plaanis ka kolmas laps?

Vahva küsimus, sest tol ajal, mil see küsiti (27.dets) olingi ma juba lapseootel, aga ise seda ei teadnud. Seega jah.. nüüd on mul plaanis veel rase olla ja sünnitada ka. 😀

Kes on sinu lemmik blogija? Kes üldse ei sümpatiseeri?

Mul ei ole lemmikut blogijat. Ma loen vastavalt pealkirjale. Vahet pole, kelle blogi, kui pealkiri tundub huvitav, siis avan postituse ja loen läbi.

Ei ole ka blogijat, kes ei sümpatiseeriks. Võib-olla hoian ma kauge kaarega eemale reklaamblogidest (kus kõik postitused ongi sponsoreeritud). Ja ilublogid ka üldse peale ei lähe, v.a Iluexpressi blogi (link!).Tema postitusi on väga hea lugeda!

Kuidas ühe palgaga hakkama saate? 

Alati saa hakkama! Kuidagi. 😀

Palju on pere kõrvalt aega sõbrannade jaoks? Kas saad kooli ajast ka veel kellegagi läbi, suhtlete, sõbrannatate veel?

Vajadusel on aega kõige jaoks! Tuleb osata seda õigesti planeerida ainult. Kooli ajast suhtlen tihedamalt ühe sõbrannaga ainult. 

Mis on sinu kiiksud? Mis on sinu harjumustes midagi sellist, mis võiks teiste jaoks naljakas/imelik tunduda?

Kiikse ja veidrusi on muidugi palju, aga kui sa küsid nii, et mis võiks teiste jaoks imelik tunduda, siis näiteks sokkide mitte kandmine. Mulle lihtsalt ei meeldi! Ja väga paljud on küsinud (just südatalvel), et miks ma sokke ei kanna. 😀

Millist rasestumisvastast vahendit kasutad?

Kondoomi.

Kui palju su mees palka saab?

Ma pole kunagi aru saanud, miks inimesed seda küsivad. Palju sa palka saad? A palju su mees? Sesmõttes, et ma võin ju öelda, aga mis see sulle annab? Kui sa just mu raamatupidaja olla ei taha, siis pole asjal nagu pointi ju. 🙂

Kas sa ei tahaks endale beebit teha? Nad on ju nii armsad 🙂

Mina üksi endale beebit küll teha ei saa, aga mees oli lahke ja aitas sõbralikult. On küll armsad!

Räägi oma suhtest, raskematest ja ilusamatest aegadest. Kuidas hoida suhet värskena? Kas lapsed olid planeeritud? Kuidas said aru päris alguses, et olid rase? Kui saaksid midagi maailmas muuta, siis mida? Kui pikk oled ja palju kaalud? Ütle oma õnne valem? 

Me oleme härraga juba peaaegu 7 aastat koos olnud. Meie suhtes on kõike olnud- õnne ja õnnetust, kuid iga takistus, mida ületama peab, muudab meie suhte kindlamaks ja tugevamaks.

Suhet värskena hoida? Ei tohi laskuda rutiini. Käia väljas, teha huvitavaid asju, tunda ennast vabalt üksteise seltsis.. Ma ei teagi.

Kõik lapsed ei ole planeeritud, kuid kindlasti on nad olnud oodatud. 🙂

Päevade ärajäämine oli esimene märk sellest, et tegu võib olla rasedusega. See vist on selline tüüpiline raseduse sümptom ka.

Kui ma saaksin maailmas midagi muuta.. Ma tahaks, et ükski laps ei peaks tundma ebaõiglust ja saaks elada head elu.

Olen 170cm pikk ja kaalun umbes 73kg.

Minu õnnevalem: Jane+Geit/(jagada)Hendrik+Raimondx(korrutada)koera ja kahe kassiga= puhas õnn ja rõõm.

Mis on sinu lemmik värv? 

Polegi kindlat tooni, mis meeldiks. Näiteks hetkel armastan ma kanda rohkem roosat, aga kuu aega tagasi ei kuulunud see värv minu lemmikute hulka. 😀 Ehk kuidas kunagi. Kõik värvid on ilusad.

Sinu elu suurim/väikseim kaal?

Suurim kaal on olnud 79kg ja väikseim vist sünnikaal? 😀

Mis kell tavaliselt magama lähed?

Kui ma töölt ära tulin, siis istusin ikka poole ööni üleval ja unerežiim läks täiesti paigast ära, aga nüüd olen end suutnud voodisse sättida umbes 23-00 ajal, kui just mõnda head filmi telerist ei tule.

Kui pikk on sinu härra ja palju ta kaalub?

178cm, 85kg.

Kui kaugel oled autokooliga? Kus maal sul pooleli jäi? Mis kõige rohkem raskust valmistas? Kas tahad üldse lube saada?

Ma käisin Lasnamäe autokoolis ja teooriaosa sain peaaegu läbi, kui poolikuks asi jäi. Õppesõite ei jõudnudki teha. Võtsin endale liiga palju kohustusi ja ülehindasin oma võimeid.

Ei valmistanud teooriaosas miski raskust. Loogilist mõtlemist peab kasutama ja saab kerge vaevaga hakkama.

Muidugi tahan! Paides teen ära kah! 😀

Mis on sinu ärevushäirest saanud?

Huhh, see vana hea sõber! Just täpselt, sellega peabki sõbraks saama, siis on elu ilus. Ärevushäired on minu kontrolli all. Vahel annavad endast märku, kuid enamasti jääb ikka minu jõud peale. Ravi ma sellega ei saa ega taha, kõik on oma mõtlemises kinni 🙂

Kumb oli enne, muna või kana? Kas oskad suhelda või oled pigem vaiksem? Millised on lemmikteemad, millest uute inimestega rääkida? Kuidas ja millal said poisid potil käima?

Ma arvan, et või oli enne neid kahte! 😀 Oleneb olukorrast. Üks hetk võin ma olla see hall hiireke, kes ühist joont seltskonnaga ei leia, teisel see suur lobamokk. 😀

Võib-olla pigem sellised aktuaalsed ja üldisemad teemad. S.t et oma elust ma vatrama ei haka ja isiklikemal teemadel.

Poisid sain potile nii, et võtsin mähkme päeva pealt ära ja hakkasime aga harjutama. Tuli püksi, siis tuli. Õppimise käigus juhtub ikka õnnetusi. 🙂 Millal? Vanem oli vist kahe ja poolene ning noorem aasta ja poolene.

Kuidas reageeris su ema, kui ta sai teada, et saab vanaemaks? Kuidas sa talle seda ütlesid? Pabistasid ka?

Mu ema oli väga positiivselt meelestatud. Vähemalt selline on minu mälupilt. Esimesest rasedusest sai ta teada nii, et ostis mulle rasedustesti. Ma tegin kodus ära ja teesklesin, et ei teadnud lapseootusest midagi.

Teise lapsega ütlesin telefoni teel. Tol ajal elasin juba Tallinnas.

Kolmandaga teatasin talle: “Palju õnne vanaemaks saamise puhul!” Ta küsis, et kes rase on ja ma ütlesin, et mina. Ta ei uskunud mind tükk aega ning hiljem helistas tagasi ja küsis, kas tegin nalja. 😀

Pabistasin kõige rohkem esimese rasedusega. Elasin vanemate juures ja käisin veel koolis. Kujutasin ette, kuidas vanemad teada saades mind kodust välja peksavad ja kunagi enam suhelda ei taha. Läks hoopis vastupidi. Mitte, et mu vanemad mingid koletised olnud oleks, et seda kartsin vaid ma ei tea.. Millegipärast ma seda kõike nii ette kujutasin. 😀

Raimondiga pabistasin ka hästi tsipakene. Läks ikka aega, et end kokku võtta ja telefoni teel emale see uudis edastada.

Kolmanda lapsega polnud mul üldse hirmu. Härra küll küsis, et kas ikka teatame või äkki ootame sellega. Ma ütlesin, et miks? Niikuinii saavad teada ja mis siis sellest oleks? Ma elan oma elu, neist eraldi, kaks last kodus juba.. Mis neil ikka selle vastu olla saab? Ja muidugi suhtusid nad positiivselt! 🙂

Kas sinuga on juhtunud lapsepõlves või täiskasvanuna mõni raskem õnnetus, mille tõttu pidid haiglas viibima? 

Õnneks ei ole. 🙂

Kust tuli mõte oma lastele just sellised nimed panna, nagu sa panid?

Ma just kirjutasin ühel päeval sellest. Loe siit (link!).

Parim sõbranna?

Ei ole kedagi, kuid see-eest on väga head tuttavad. 🙂

Mis oli sinu: viimane jook? viimane telefonikõne? viimane sõnum? viimane laul, mida kuulasid? viimane kord, kui nutsid?

Jook: koka. Telefonikõne: emaga. Sõnum: mehele, mida poest tuua. Viimane laul: Liis Lemsalu- Sinuga koos. Viimane nutmine: ma ei mäleta. 😀

Kas sa oled kunagi: käinud kellegagi kaks korda? olnud suhtes petetud? suudelnud kedagi ja seda kahetsenud? kaotanud kellegi erilise? olnud depressioonis? olnud täis ja oksendanud?

Teismelisena ikka tuli ette, et ühe poisiga sai kokku ja lahku käidud, seega jah, olen küll käinud ühe inimesega mitu korda. Suhtes olen ka petetud olnud. Ma vist võiks kohe kõigile jaatavalt vastata! 😀 Või noh, depressiooni küsimusele ei oska nii kindlalt vastata, sest ma pole mingi ekspert.

Kuidas näeb välja sinu hommikune meik+soeng rituaal? Kas eelistad ise kodus kokata või pigem ostad poest valmistoitu ja käite väljas söömas? Mis on sinu lemmiksöök? Mida soovitaksid süüa teha, mida saab odavalt ja kiirelt? Kus sa reisinud oled? Milline on seni lemmikpaik?

Ei näegi välja! Kuna ma olen kodune ja kuskil väga käima ei pea, siis enamasti olen ma ilma meigita ja juuksed krunnis. Näonahk saab korraliku puhkust. 

Ma pigem eelistan ise kodus kokata (tegelikult on mul imeline mees, kes peaaegu koguaeg süüa teeb meile), sest rahaliselt on see odavam ja tihtipeale on kodune toit palju parem ja toitvam. Väga väga harva ostan poest valmistoitu, sest minu jaoks pole midagi rõvedamat, kui poeriiulis seisev valmistoit. Üks kord mees tõi koju kartulipüreed ja maksakastet. No ennem olin nälgas, kui et sõin seda. Kartulipüreel oli juba selline vesine maitse juures, et hoia peast kinni.

Mõni kord käime ka väljas söömas. Kui tuju tuleb. 🙂(pildil Paide Kreisi trahteri grill-lõhe veinikastmes, mmmmmmm)

Konkreetset lemmikut toitu polegi. Mulle meeldivad supid ja praed. Maitselt peaksid nad kindlasti olema mahedad. Vürtsikad toidud on kindel EI.

Kui mul näiteks kõht tühi ja tahaks kiirelt süüa (ja mis on odav ka), siis ma tavaliselt keedan mõne supi kokku.

Reisinud olen peamiselt eestisiseselt. Väljamaad olen ka külastanud, Soomet täpsemalt. Lemmikpaika ei ole. Meeldib mööda Eestit ringi sõita ja uusi kohti avastada. 🙂

Mis on viimases sõnumis, mille sa viimati said ning kellelt?    

“Lugupeetud Jane Almers. Teie viimasest visiidist on möödunud 1 aasta. Ootame Teid kontrolli. Läänemere Hambakliinik”

Tegelikult käisin ma seal alles oktoobris, neil vist ajaarvestus on natuke teine. 😀

Mis kellast sa enamasti ärkad?

Umbes 9-10 ajal. Hommikul muidugi. 😀

Kas sa kardad hilisõhtul üksinda jalutada?

Ei karda. Esiteks sellepärast, et ma olen kasvanud maal ja see on andnud mulle teatud julguse ning teiseks- mul pipragaas alati käepärast. 😀

Mida sa teed, et lõõgastuda peale pingelist päeva?

Mul õnneks ei ole pingelisi päevi. Olen kodune, tegelen lastega, blogin, käin õues.. Elu on justkui lill. 🙂

Kus leidis aset sinu viimane suudlus ja kellega?

Meie elutoas diivanil ja loomulikult oma härraga. 😀

Kas sa sattusid koolis tihti jamadesse?

5-6-7 klassides sattusin üsna tihti jah. Mind ja teisi probleemseid tüdrukuid viidi isegi Kaagvere tüdrukute erakooli külastama, et me näeks, kuhu me kunagi sattuda võime, kui enda käitumisharjumusi ei muuda. 😀

Kas sa saad kergelt aru kahemõttelistest asjadest?

Sageli, aga mitte alati. 🙂

Kas sulle on pakutud narkootikume ning oled keeldunud?

Jah!

Kas sa tarvitad narkootikume?

Ei!

Ütle midagi veidrat, mis sind erutab?

Suudle mu varbaid!!!!!

 Mis see on, millele sa viimasel ajal palju mõelnud oled?

Ühele lahedale ettevõtmisele, mille blogi Facebooki lehel varsti käima lükkan. 🙂

Millal sa viimati hoidsid oma arvamuse enda teada ning surusid emotsioonid alla, et vältida vaidlust ja konflikti?

Seda tuleb pea igapäevaselt ette. Lastega suhtlemisel, härraga, emaga või mõne tuttavaga sotsiaalmeedias. 😀

Kas sa tavaliselt kallistad esimesena?

Ma ei ole üldse kallistaja tüüpi inimene. Ainult oma lapsi, meest ja vanemaid. 🙂 Ning jah, nende puhul tihti olen mina see esimene, kes kallistama kukub.

Kas sa sooviksid olla kuulus? Millises valdkonnas?

Muidugi ja ikka blogimises. 🙂

Kas sa harjutad enne telefonikõnet teksti, mida edastada soovid? Miks?

Kunagi on ikka ette tulnud jah. Miks? Ma hakkan puterdama muidu. 😀

Millest koosneks sinu ideaalne päev?

Ma ütlen ausalt, et iga mu päev ongi ideaalne. Oleks veel ideaalsem, kui ma viitsiks hommikul vara tõusta ja kepikõndi minna tegema. Aga kõik muu on täpselt selline, nagu ta olema peab. 🙂

Millal sa viimati endale laulsid?

Eile vist.. 😀

Kui sa elaksid 90-aastaseks ning saaksid viimased 60 aastat sellest säilitada vaid ühe – 30 aastase keha või mõistuse – kumba sa valiksid?

Ma kaldun mõistuse poole.. Samas ei tea, võibolla 30-selt on mõistus kodust läinud. 😀

Nimeta 3 asja, mis sinul ning su kaaslasel on ühist?

Me oleme jumala erinevad inimesed ja täiustame üksteist oma erinevustega hoopis. 🙂

Mille üle sa siin elus kõige rohkem tänulikkust tunned?

Selle üle, et ma olemas olen! Kui mind poleks, ei oleks mul neid kahte vahvat poissi ja kolmandat tulemas. Seega olen ma tänulik oma emale, et ta mu valmis vorpis ja sünnitas. 🙂

Mis on siiani sinu elu suurim saavutus?

Saada peaaegu kolm last! Ja veel kõik kolm poega.. Tehke järgi, kui oskate. 😀

Milliseid rolle mängivad sinu elus armastus ja kiindumus?

Väga suurt rolli! Armastus oma laste, mehe ja koduloomade vastu. Kiindumus lähedaste vastu. 🙂

Millised on sinu suhted su emaga?

Kui ma ülevalpool vastasin, et mul parimat sõbrannat ei ole, siis eksisin On küll ja selleks on mu ema. 🙂 Täpselt sellised meie suhted ongi, nagu parimatel sõbrannadel ikka.

Üks piinlik moment sinu elust?

Ei meenu ühtegi hetkel…

Räägi, mis viis sind nii kaugele, et hakkasid blogima. Mis kaamera sul on? 

See kõlab nagu mu elu oleks nii sitt olnud, et viimane variant sellest pääseda, oli blogima hakata. 😀 Aga ma olin kodune ja kellegagi ei suhelnud, seega mõtlesin hakata kirjutama.

Enam mul pole kaamerat, aga kunagi oli Nikon D3100.

Kohv versus tee?

Iga kell kohv.

Kas “Titanic” on sind nutma ajanud? 

Jah, kõigil nendel viiel korral.. 😀

Kuidas suhtusid sõbrannad teatesse, et oled lapseootel? Kas jäid sinu kõrvale püsima või kadusid? 

Sõbrannad olid muidugi üllatunud ja suhtlus vajus soiku, milles oli süü nii minul kui ka nendel. Ega rasedus mõni surmav haigus pole, et inimesed peaksid kuni lõpuni sinuga jääma. 😀 Ei kadunud keegi ära, kasvasime lahku lihtsalt, aga ma ei süüdista selles mitte kedagi. Elu on selline. 

Nimetage laul, mis meenutab teile kõige rohkem teismeiga? Miks just see laul? 

Timbaland ft. Katy Perry- If we ever meet again

Koolidiskodel ja muudel pidudel laulsime seda laulu kõva häälega kaasa. Tekitas sellise hea feelingu. 🙂

Millest koosneb sinu lemmik võileib?

See valik on väga varieeruv: tomat, kurk, muna, roheline sibul, peekoniviil, või, sepik.

Koera- või kassiinimene?

Olen sunnitud mõlemaid välja kannatama. 😀

Kas vastad võõrastele numbritele?

Ei, kuid saadan alati sõnumi, et teada saada, kellega tegu. 🙂

Mida te muudaksite enda välimuses ja iseloomus?

Välimuses muudaks kõrvu- üks on rohkem laiali kui teine. Kindlasti muudaksin end saledamaks!

Iseloomus.. hmm, võib-olla seda, et ma suudaks asju rohkem endas hoida. Vahel ma tunnen, et pean midagi ütlema ja enne rahu ei saa, kui seda teen. Ning sellega keeran jälle midagi tuksi.

Mis hoiab sind blogimas?

See teadmine, et keegi üldse loeb ja ootab, et ma kirjutaks ehk lugejad. 🙂

Kuidas sa oled suutnud nii mitu aastat blogida?

Kui sulle midagi tõesti teha meeldib ja sa seda armastad, siis ei tüdine sellest iial ära.

Kas sa mäletad oma esimest koostööpakkumist? Kui jah, räägi sellest.

Mäletan küll. Loosisin lugejate vahel vesipiibu välja. 😀

Kes oli sinu elu esimene noormees?

Oi, kes seda mäletab… 😀

Mis on sinu elu unistus?

Olla õnnelik ja teha kõik, et minu ümber olevad inimesed oleksid õnnelikud. 🙂

Kui palju võimalust tekib seksida kahe väikese lapse kõrvalt?

Iga kell!

Kas Geit on muu mees või suu mees?

😀

Rõdul oled seksinud? 

Ei tule küll meelde, aga ei ka kindlalt ei ütle.

Mida arvad porno vaatamisest? Mida arvad, kui suhtes olevatel inimestel on tutvumisportaalides kasutaja?

Porno vaatamine on üks normaalne tegevus. Vähemalt minu meelest (ei, ma ei vaata) 😀

Selles ei ole midagi imeliku, kui inimesel seal kasutaja on. Sellele ei vaata hästi, kui ta seal ka aktiivselt tegutseb. 🙂

Kuidas ja kus said sa oma mehega tuttavaks?

Rate.ee! Jah, just. Eluarmastus tutvumisportaali kaudu.

Kas sa oled kunagi suhtes olles partnerit petnud?

Jah.

Mis oleks sinu unistuste töökoht?

Kodus olemine ja laste kasvatamine.

Mis erialasid oled mõelnud ülikooli õppima minna?

Ülikool ei kuulu minu eluplaanide hulka. Vähemalt mitte praegu.

Kas sa kahetsed ka, et nii noorelt emaks said ja osa noorusaega nii öelda elamata jäi?

Ei.

Kas sa söödki tavaliselt sellise portsu toitu nagu sa Instagrami postitad või võtad juurde ka? Kole vähe tundub.

Jah, sellise portsu sööngi. Tegelikult ei ole see üldse vähe, pildil ainult tundub. Tihtipeale ma ei jõua kõike äragi süüa. 🙂

Palju on kaalu juurde tulnud?

Ei olegi midagi.

Palju üüri maksate korteri eest?

Sott!

Kas kool sai läbi? 

Ei.

Miks te pangalaenu ei saa? 

Ei lahka pere rahaasju siin, sest ainult mina ei ole otsustaja. 🙂

Huhh, läbi! Võttis ikka võhma välja. Kokkuvõttes on ikka videos kordades kergem lobiseda, seega tuleb end vist kokku võtta ja vloge hakata tegema. Ma loodan, et saite enda küsimustele vastused. Kui keegi mõtleb, miks tema küsimusele vastust pole, siis ilmselt oli see küsimus juba olemas. Ma ei hakanud mitu korda samale küssale vastama. 🙂

5 thoughts on “Vastused teie küsimustele”

 1. Nii mõnus lugemine. 🙂
  Tead Jane,sul see blogimine tuleb juba ikka täiega hästi välja!Varem jäi nagu midagi puudu aga oled viimasel ajal väga palju arenenud.
  Edu sulle kõigis su tegemistes!

 2. Hahahha 😀 kirjutasid, et kolm poega järjest ning proovige järgi teha 😀 Mul emal oli neli esimest last pojad. Viimasega öeldi küll, et tuleb tüdruk ja seda kuni sünnitama minnes 😀
  Kuid lõpuks sai ta ka kaks plikatirtsu lisaks, keda ootas meeletult 🙂 🙂

   1. Haa…ja minu suguvõsas on vähemalt 2 emmet, kui mitte rohkem, kellel on 3 esimest last pojad.
    Laps on laps, peaasi, et sünniks terve, aga kui kõik on samast soost, siis tahaks vast ikka vastassoost last ka. Mul on selles suhtes vedanud, et on 2+2. 🙂
    PS! See ei ole üleskutse proovimaks seni, kuni sünnib vastassoost laps ka… 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga