***

Wannabe smuutitajad

Meie pere on aastatega pöördunud smuutiusku. Või jäätisekokteili või piimakokteili või… ükskõik, millise blenderijoogi usku, sest kõike seda, mida me Nutribulletis kokku keerame päris smuutiks ei saa ka nimetada.

Ega ma ei teagi, kas ka neid meie smuutisid saab päris smuutideks nimetada, seega smuutiproffid, andestage mulle, kui ma olen ekslikult joonud mingit muud jama sisse, mida ise koguaeg rõõmsalt smuutiks nimetanud. 😀

Meil on külmikul selline spikker ka, kust ma aegajalt ikka maha piilun, mida sinna Nutribulletisse pista:

Meie peamised smuutipõhjad on kas vesi või keefir. Aga toon teile ka mõned meie lemmikumad joogid, mida armastame valmistada. Vahel niisama, vahel peale õhtusööki magustoiduks.

  • Maasika-banaani-keefiri smuuti. Sinna lisangi maasikad, banaani ja keefirit ning klopsin smuuti kokku. Tegelikult võiks ju veel mingeid seemneid lisada, kuid ma olen alati mõelnud, mis need ikka annavad.
  • Vaarika-mustika-keefiri smuuti. Nagu nimigi ütleb, lähevad sinna ainult vaarikad, mustikad ja keefir. Seda joome peamiselt suvel, sest siis on vaarikaid ja mustikaid hea korjamas käia. Olen üritanud küll talveks sisse ka korjata neid, kuid millegipärast saavad need enne talve alati otsa. 🙄
  • Jäätisekokteil! Mmm, see on meie pere lemmar magustoit ja ühtlasi ka how to grow your booty patujook. 😀 Üldiselt teeme me seda jäätisest (mina eelistan vanilli oma), banaani, maasikaid ja piima. Vahel piima asemel kasutan ka keefiri.
  • Kama! Teate, kui lihtne on Nutribulletiga kama teha? Ei pea tassis lusikaga kloppiõa ja segama, et mingeid kamajahu tükke ei jääks põhja.
  • Ananassi-mango-keefiri smuuti. Ananass+mango+keefir eksole! Mõnikord panen ma keefiri asemel ka vett. Kunagi arvasin, et veega on kuidagi smuuti maitse kehvem, aga tegelikult ei ole absoluutselt.

Ma olen ammu juba endale Nutribulletit tegelikult tahtnud. See on mu meelest selline laisa inimese blender. Mul on suur blender olemas, aga üsna tihti on seda jube tüütu kapist välja võtta ja hiljem puhtaks pesta, kui teen nt ainult endale ühe smuuti.

Siis on hea võtta pisike Nutribullet, sinna oma lemmikasjad kokku visata ja üks maitsev kõhutäis valmistada. Isegi tassi pole vaja – mina joon otse sellest topsikust. Mõnus ja mugav.

Mingi aeg saadeti mulle hästi palju kohviube ja ma mõtlesin, mis ma nendega peale hakkan – veskit mul ju pole. Seejärel aga meenus, et mul on Nutribullet ja ma saingi oad kenasti “jahvatatud”.

Hiljem on seda topsikest üsna lihtne ja kerge ka puhastada. Ma loputan lihtsalt vee alt läbi ka kõik. 😊

Hoiustamise mõttes on ka selline väike blender palju mugavam. Mahub igalepoole, ei võta palju ruumi ja ei riiva silma.

1 thought on “Wannabe smuutitajad”

  1. Ma teen ka aeg-ajalt smuutisid või miskit laadi taolist toodet. Enamasti puuviljadest ja marjadest ja ma ei lisa ei piima, vett ega muud joodavat. Meeldib süüa lusikaga. Head on süüa smuutisid pärast ohtralt magusa söömist, sest siis kaovad igasugused magusaisud kohe ära.
    Mul on suur blender ja olen rahul.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga