Määratlemata

Warpaint | must on uus valge

Paar päeva enne oma sünnipäeva sain pakikese, mis sisaldas endas Warpainti hambavalgenduspulbrit. Ma esialgu ei kujutanud ette, et hakkan oma hambaid pesema pulbriga.. kuidagi väga ebaloogiline tundus see minu jaoks, samas tootest endast oli väga palju head kuulnud. Ilu nõuabki ju ohvreid ja kui selleks on musta pulbriga hammaste pesemine, siis lets do it!

Warpaint on looduslik hammaste valgendaja. Värvuselt on ta küll must, aga ta valgendab, poleerib ja tugevdab hambaemaili. Lisaks väldib infektsioonide teket, eemaldab raskemetallid ja võitleb hambakivi vastu
Warpaint läheneb hammaste valgendamisele ilma kemikaalide ja lisaaineteta ning toodet pole katsetatud loomade peal, mis tähendab, et tegemist on 100% vegan tootega. 
Warpaint eemaldab efektiivselt tubakast, joogist ja söögist tekkinud plekid ning värvimuutuse. 

Millest see koosneb?
Warpainti kasutamine ja pealekandmine on väga kerge. Tuleb lihtsalt hambahari märjaks teha, pulbri sisse korraks panna ja siis hakata aga hambaid “pesema”. Sujuvalt ja pehmelt ringikujuliste liigutustega kõigist hammastest üle käia ja nii kaks minutit jutti. Alguses on ehk vajadus hiljem ka tavalise hambapastaga üle pesta, sest mul jäid kenad mustad randid hammaste vahele, aga paari päeva möödudes seda vajadust enam polnud. Warpaint puhastab hambaid ise juba väga hästi. 
Mallukas jõudis juba facebookis hüüda: “Elusitt!” Ühest küljest on tõesti ebamugav, sest suus ongi reaalselt tunne, nagu peseks tuhaga (mitte mullaga :D) hambaid, aga nii palju, kui ma mäletan, oli veel ebamugavam kanda hammastele valgendajat läbi pliiatsi. 
Rääkides tulemustest, siis mõnel pidavat juba peale ühte kasutuskorda hambad säravamad olema. Ma olen paar hommikut kogemata vahele jätnud, seega tänaseks ma ise mingit vahet märganud ei ole, aga teiste kogemusest võib järeldada, et kui kasutada Warpainti järjepidevalt ja õigesti, on peagi ka tulemused näha. 
Tekkis endal ka tuhin seda proovida? Mine tšeki nende Facebooki lehele (link!) või otse kodulehele (link!), kust sa leiad veel rohkem informatsiooni selle imetoote kohta. Lisaks on hetkel käimas neil jõulukampaania, mille raames saad soetada koodiga “JÕULUKUU SOODUSPAKKUMINE” Warpainti 15% soodsamalt. Miks mitte osta endale või poetada kellegi teise kingikotti üks 100% vegan ja 100% looduslik hammastevalgendaja?

1 thought on “Warpaint | must on uus valge”

  1. Ma olen praeguseks kasutanud Warpainti 4 nädalat+ 2 päeva.
    Tulemusest nii palju, et hambaemaili toon on vb max 1-2 tooni heledam, kuid siiski pole tulemus säravvalge naeratus, endiselt kollakas. Kusjuures mul pole jäänud ühtegi pesu korda vahele.
    Ehk on asi, et hamba alatoon ongi kollakam!?Kuna potsku on veel suhteliselt täis, jätkan pesemist ehk midagi muutub. Lootus sureb viimasena.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga