***

1+1=5

Oh sa juudas, kui õnnelik ma hetkel olen! Umbes jõulude paiku mõtlesime härraga, et tahaksime last. See oli alguses pigem selline uitmõte. Jätsime kaitsevahendid ära ja mõtlesime, et kui tuleb, siis tuleb ja kui ei, siis ega väga ei põe sellepärast. Nüüd kindlasti nii mõnigi arvab, et sellest ka minu mõte loobuda alkoholist. Ühest küljest jah, aga kuna ma väga ei lootnud rasedaks jääda (vahepeal oli mul alumise korrusega mitmeid probleeme), siis enamjaolt võtsin selle otsuse vastu siiski sellepärast, et kaalust alla saada ja oma eluviisi veel tervislikumaks muuta.
Mul peaks küll menses alles jaanuari lõpus hakkama, mõtlesin eile (11.01), et teeks pulli pärast testi, sest viimasel ajal olen end veidralt tundnud- söögiisu puudumine, eriti kõrgendatud emotsionaalsus, hommikused iiveldused, pearinglus, rinnad valusad, kuumalained jne. Läksin wc-sse, tegin oma asjad ära, jälgisin testi ja vaatasin, et üks triip. Ok, õnneks ma oma lootusi selle peale ei pannudki, et neid seal kaks oleks. Jätsin testi sinna ja läksin muid toimetusi tegema.
Üks hetk mõtlesin, et peaks selle testi sealt ära võtma ja prügikasti viskama, sest mõlemad lapsed käivad suurel potil ja kui nad selle leiavad, ei tea, mis nende fantaasiarikas mõttemaailm välja võib mõelda. Kui ma wc-sse jõudsin ja testi vaatasin, oli seal imekombel kaks triipu! Oh my god! Üks triip natuke heledam kui teine, kuid siiski, neid oli KAKS.
Ma ei suuda kirjeldada seda, mis mind valdas.
Ma olin korraga nii rõõmus ja helistasin kiiresti härrale. Esiti ei saanudki ma aru peale kõne lõppu, kas ta oli õnnelik või mitte, aga ilmselt natukene šokis küll. Kes poleks, eksole. Isegi, kui see oli mingis mõttes planeeritud.
Raimondiga olid samad lood. Kui ma testi tegin, oli üks triip heledam kui teine ja sisimas ma teadsin, et ootan last. Tegin täna uue testi, et täiesti kindel olla, sest noh.. iial ei tea, millal see võib puusse panna. Ka see osutus positiivseks, kuigi ma natuke isegi kahtlesin. Ei tea, miks. Kartsin, et seal on üks triip, ma pole lapseootel ja pettun. Ah ma ei tea…

20 thoughts on “1+1=5”

 1. Südamlikud õnnesoovid. Mõtlen ise ka tihti kolmandale lapsele, aga sisi tuleb mõistus koju, et kodus praegu kaks väikest 2 ja 4 aastane ja ise noor 23aastane. Seepärast liiguvad mõtted sinna kanti kui esimene kooli läheb või siis teine. Teile aga palju õnne.

 2. Nii lahe 🙂 Meie samuti saime oma 2triipu kätte jaanuari alguses ja ootame septembribeebit 🙂

 3. Kas testid tegid hommikusest uriinist? Ise mõtlen, et kas päeval näitab ka õiget tulemust.

 4. mina sain ka oma triibud 02.02, 21.02 esimene visiit, aga hirm kas kõik ikka korras on, on nii suur, olin haige vahepeal ja üldse on imelik tunne 🙁

 5. Esimese tegin keset päeva. Vedeles teine kapil ja hullult kibelesin tegema seda. Ja oli kaks triipu Soovitatakse muidugi esimese uriiniga teha. Teise tegin nii. 🙂

 6. Tore, et õnnestus. Meil mehega on laps, hakkasime ka siis plaani pidama novembrist ja noo siiani pole midagi. Iga kuu oleme pidanud pettuma, kuna esimene laps on juba 4ne ja oleks aeg saada teine juba.Aga mida pole, seda pole. Teile aga palju õnne ja head kasvamist!

 7. Sinu blogi lugedes ma kord arvan sinust ühtepidi,teinekord teistpidi.Aga üks mis kindel,inimesed jagunevadki minu arust nii, et ühed kohe on sellised emme tüüpi inimesed ja teised nii väga pole.Sinule igastahes see emmeks olemine istub hästi, seda su blogist ka aru saada.Palju õnne!

 8. Mina muide tegin oma testi täitsa hilja õhtul 🙂 Näitas ka positiivset! Olin siis rase ainult 3+5 nädalat (kahe päeva pärast pidid päevad alles hakkama). Hommikul oli testil lihtsalt tugevam joon. See testi tulemus sõltub su kehas olevast HCG tasemest. Mõnel rasedal ongi see kõrgem, mõnel väiksem.. Sellest ka erinevus, et millal rasedustest positiivset näitab 🙂 Eks testi tundlikusest sõltub ka.

  Palju õnne Jane!! Niiii ägeeeee 🙂

 9. Palju palju õnne !Tavaliselt ongi nii ,et asjad juhtuvad ootamatult ja mega armas tekst sul Suured õnnitlused:)

 10. Tore uudis aga veits kibestumist tekitab ka, kibestumist sellepärast, et noh täitsa isiklikult viga minus… Kõik saavad oma põnnid kätte kas oih-aih kogemata või esimeste kuudega, meie oleme üle kahe aasta üritanud last saada, läbi elanud ühe katkemise ja eiii midagi. Isegi opil olen juba käinud jne… Hetkel tahaks küll midagi aknast alla visata… Sorri 😀 Aga kerget ja tervet rasedust Sulle!

 11. Mina ei jäänud üle 3me aasta rasedaks. Me ei kasutanud kordagi kaitsevahendeid, kuna andsime rohelise tule beebi tulekuks ja enne seda 3 aastat oli just üks rasedus katkenud. Kuid nüüd 3 aastat hiljem sünnitasin ma tütre 😍
  Eks asjad juhtuvad, siis kui nende jaoks on õige aeg 🙂

 12. See äkki liiga isiklik küsimus, aga mis sorti probleemid sul alumisel korrusel olid ja kuidas sa neist vabanesid? Endalgi seal probleeme, äkki saan kasulikku infot 🙂

 13. Alustuseks palju õnne, nii lahe uudis:)) teiseks-kas leppisite härraga ära? Mäletan nagu postitust kus rââkisite, et läksite laiali..

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga