***

Frozen sünnipäevapidu

Pidasime eile Adeele sünnipäeva. Päris sünnipäev on tal täna, aga pühapäeviti ma prallesid küll korraldada ei viitsi. Eriti nii suurelt.

Adeele sai juba 3, wuhhuuuu!

Kuna ta on suur Elsa ja Anna fänn, siis ma teadsin juba varakult, et just see teema läheb käiku ja just sellise sünnipäeva ma talle teengi.

Geit ütles küll, et pingutan üle, aga mulle meeldib lastele selliseid sünnipäevasid teha. Detsembris tegin Hendrikule Minecrafti teemalise peo ja ta jäi nii rahule.

Mulle nii meeldib see laste emotsioon, kui nad näevad või saavad midagi, mida nad tõesti fännavad. See siiras rõõm ja vauu emotsioon. Hindamatu. Ja sellise emotsiooni nägemiseks olen ma valmis poole ööni Annasid ja Elsasid ja Olafeid välja lõikama ja kuhugi liimima, jah.

Hästi palju vajalikku kraami sain ma Krabast – nagu ikka: vastavat värvi kahvlid, kõrred, salfakad, kardinad seinale, pappnõud, tassid, laudlina, muffinivormid.

Suuremat sorti toitu ma vorpida ei viitsinud jälle – kartuli- või makaronisalat, liha, pihvid või misiganes. See on nii mõttetu. Kogemuse järgi ütlen, et lastele meeldib sünnipäevadel näksida. Ei ole enam seda, et istutakse laua taga ja süüakse kõhud täis jne.

Lauale lõikasin juurviljavaagna – kurki, paprikat, porgandit ja dipikastet panin ka juurde.

Tõelises hitid olid need nn snäkipulgad, kuhu ma tükeldasin pirni, maasikat, viinamarja ja lisasin vahukomme ka.

Lauale sai veel soolaseid küpsiseid, vahvleid, kommi, maasikaid, muffinid (ise tegin) ja maiustusi jäätise kaunistamiseks – jah, meil oli jäätisemasin ka! Alguses läks sellega veidi nihu, sest selgus, et tihend oli valesti paigaldatud, aga jäätist nautisid peaaegu kõik ja päris hea oli. 🙂

Selline suurem toit oligi pitsa, mida me tellisime Pizzakioskist ja nagu ikka, jäime väga rahule.

Anna, Elsa ja Olafi printsisin välja, kleepisin pappkastile ja lõikasin välja, et nad oleksid kuidagi tugevamad ja võimelised seisma ka seal vati sees.

Joogiks pakkusin mahla, lastešampust, limonaadi ja sidrunivett.

Rääkides dekoratsioonidest siis ma ühe vana teki rebisin ribadeks ja sain sealt hulga vatti, millest teha nn lumine äär lauale ja vati alla panin tavaliselt valgusketid, patakatega, külm valge toon. Vaasi võtsin kodust. Oksad sain õuest ja spreitasin hõbedase värviga üle.

Lumehelbed lõikasin valgest paberist ja mõned kleepisin ka nendele Magaziinist ostetud klaasidele, mille sees hoiustasin kahvleid, kõrsi ja lusikaid. Tahtsin just selliseid sinakaid klaase.

Õhupallid, nagu ikka, tellisin Paidest ja jällegi jäime värvikooslusega väga rahule. 🙂

Adeele jäi küll oma peoga väga rahule. Külas käis nii palju inimesi ja tore oli. 🙂 Aitäh kõigile, kes kohale tulid!

Ahjaa, sorri! Tordi oleks juba unustanud. Tordi tellisin, juba kolmandat korda, Armastus käib kõhu kaudu Facebooki lehelt ja ka sellega jäime väga rahule ning oli niiii maitsev.

1 thought on “Frozen sünnipäevapidu”

  1. Usun,et ise saan samasuguseks lapsevanemaks kes tahab teha ägedaid teema pidusid lastele. Sest meie ajal ju selliseid asju polnud kahjuks. Tol ajal ei osand muidugi puudust tunda aga nüüd mõtled küll,et oleks äge ju olnud 😊

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga