Kuidas ma nv labaste inimeste seltsis veetsin

Haha, ma alguses kirjutasin “kuidas ma nv labaste inimeste sektis veetsin” ?. Aga et ükski osalistest seda pealkirja lugedes minisüdarit ei saaks, et mida see Jane jälle kokku klopsib (kuigi ma arvan, et need inimesed saavad kohe aru mu huumorist), siis… sõna labane siin kontekstis on ülimalt positiivses võtmes ehk siis… you my people. Või kuidas seda nüüd öeldaksegi. ?

Ma olen täna terve päev tahtnud tulla siia kirjutama, a mis sa teed, kui elu on kiire. Geit on haige, seega pean mina siin tema lapsi hoidma ja nende eest hoolt kandma. Noh, ikka tulen inimesele vastu ju.

Eelmine nädal oli niiii kiire. Terve nädal ma jooksin ringi nagu peata kana, sest nädalavahetusel oli ju kauaoodatud Adeele sünnipäev. Mu ainus tütreke, mu ainus printsess, mu ainus pliks sai juba 5 aastaseks.

*mõtle siia “oh, kuidas see aeg lendab ja alles ta peksis mind mind oma nunnude pisikeste kandadega ribidesse” jne jne juustune lõik*

Aga tõsi ta on. Kui esimeste laste puhul enam nii väga ei mäleta päeva, mil nad sündisid, siis eelviimase ehk Adeele puhul ikka nagu mäletan – sel päeval algas kevad. Mind veeretati Paide haiglas opituppa, et Adeele minust välja lõigata.

Päike paistis opituppa. Kogu keiser ajas mul enesetunde nii kehvaks, et ma lihtsalt soovisin oma peas, et see juba läbi saaks.

Üks hetk see oligi läbi. Sündis tüdruk. Palusin kontrollida. Ei uskunud ikka, enne, kui oma silmaga ta jalgevahe üle vaatasin. Oligi pliks.

Oeh. Jah. Kellel närv tugevam, siis Adeele keisrilugu saab lugeda siit: Kuidas Adeele siia ilma lõigati?

See aasta soovis Adeele Barbie teemalist sünnipäeva. Huhh, nii lebo! Eelmine aasta tahtis ta Wednesday teemalist pidu ja ega ma saanud kätt ette panna. Trastiline muutus muidugi, sest aasta enne seda oli teemas Elsa ja Anna.

Barbie teemat oli väga lihtne teha – palju asju sai tellitud Temu e-poest megasoodsalt.

Mida osta ei saanud, tegin ise. Sünnipäevabänneri ja Barbie kasti nt:

Külas käis palju inimesi. Adeele sõbrad kõik olid nii toredad ja sõbralikud, aina pakkusid end appi, et aitavad lauda katta jne. Nii armas oli see, sest tavaliselt lapsed nii abivalmid ja viisakad pole. ? Kiitus emmedele ja issidele tubli kasvatustöö eest!

Täiskasvanuid oli ka ja issand kui hea oli vahelduseks olla omasuguste seas. Nagu sellised inimesed, kellega sa saad olla vabalt, teha oma lolle nalju ja nad naeravad (võibolla teesklevad, aga siiski naeravad) ja teevad sama lolle nalju vastu ja kes jagavad sinuga samu arvamusi, samu põhimõtteid jne. Kodune tunne. Mulle nii meeldivad sellised inimesed.

Sünnipäev läks väga hästi. Adeele jäi väga rahule ja mina ka. Pärast oli kodust nagu sõda üle käinud, aga mis seal ikka, koristasime hiljem kõik koos ära. See oli ju kõigest segadus. Ega see ära eest jookse. 😀

Väga väga lahe oli. Ja südame tegi rõõmsaks see, et mulle tõid ka paljud lilli. Ma üritan ise ka viia lapse emale lilli, kui lapsel sünnipäev on, sest see on nunnu ja emal ju ka oluline roll lapse sünnipäeval. Isal on ka, aga valmistamisel. ?

Ja nüüd siin istun ja imetlen oma juukseid, sest nädalavahetusel sain ka palju komplimente, et juuksed on mul nii pikaks kasvanud. Vahepeal siin mõtlesin pikenduste peale, aga vaadates oma kiharaid, siis… Marcella juukseõli on selle peaaegu ühe aastaga mu juuksed nii pikaks kasvatanud, et ma juba ootan suure elevusega, millised nad aasta pärast on. ?

Koodiga Janeblogi saate muidu seda juukseõli soodsamalt soetada: https://marcella.ee/toode/juukseoli/

Tsau!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Viimased postitused

Mis siis päriselt toimub?!

Ma postitasin eile instagrami üsna kentsaka pealkirjaga foto ja tekitasin sellega korraliku segaduse enda järgi, [...]

Kuidas raha tuulde loopida

Ma siin üks päev puhtjuhuslikult avastasin, et kaks aastat on juba möödas sellest päevast, mil [...]

3 kommentaari

Kuidas me edaspidi siin ainult õhust elame

Jah, tänasel päeval oleme omadega kahjuks sealmaal, et… kavatseme edaspidi enamus ajast õhust ära elada… [...]

3 kommentaari

Miks inimesed lasevad endale pahasti öelda???

Ma eile tegin instagramis üle pika aja jälle seda Q&A. Eelmisel korral olid inimesed (või [...]

Kuidas suhtes kõik nii iseenesest mõistetav ikka on

Ma pean selle lõpuks “kaelast” ära kirjutama, muidu tuleb uus elu ja mälu peale ja [...]

14 ja 2

Eile ja täna on olnud üsna tähtsad päevad meie peres. Eile täitus minu ja abikaasa [...]

2 kommentaari

See on nüüd läbi!

Aeg on asjad pakkida ja need lõplikult kodust välja visata/põlema panna, sest kool on nüüd [...]

1 kommentaar

Kas nutivaba suvi on tõesti võimalik?

Suvepuhkus algaaaas! Tegelikult juba mõned päevad tagasi. Suvepuhkus sellesmõttes, et suurematel on ka kool nüüd [...]

1 kommentaar

Kuidas ma endale kodus ise iluoppi tegin

Mul tekkis selle pealkirjaga kohe oma peas väike video, kuidas ma ennast kuskil köögi laual [...]