midagi hiinast (sangadele säru!) ja veits loba

Viimasel ajal tuleb neid pakke sealt hiinast nagu taevast lihapalle. Kord olen pakisisuga rahul ja siis jälle ei ole. Kuidas kunagi. Kogemus on näidanud, et eks see üks puhas õnnemäng ole. 

Pakk saabus selliselt lehelt nagu CNDirect (LINK). Ütleme nii, et tegu on üsna populaarse lehega. Kui ma vaatan neid postitusi, mis ma olen teinud nendest asjadest, mida ma olen eelnevalt sealt kohast saanud, siis võin öelda, et mul on vedanud. Ma olen enamus asjadega rahule jäänud ning tarne on kõige kauem olnud ühel pakil ligi kuu aega ja seda ka sellepärast, et miskit toodet seal transporditi ainult ühe teatud firma kaudu Eestisse. 

Esimeses pakis, mille ma üldse sealt lehelt sain, olid lasteriided (LINK). See oli 14. juuli ja tänaseks on need riided endiselt sama ilusad, s.t nad ei ole katki ega õmblused pole kuskilt lahti tulnud ehk nad on siiani vastupidavad. Teades veel lapsi, kuidas nad jooksevad ja müravad ning hullavad, siis ma lausa imestan. 

Teises pakis oli midagi minule, midagi mu mehele ja lastele (LINK). Selle kleidiga ma muidugi rahul ei olnud, kuid ta sobib ideaalselt pluusiks. Kahjuks annab ta sellise raseda efekti, aga noh.. mis teha. Mees on kellaga siiani väga rahul- pole koledaks kandes läinud ning töötab laitmatult ning pusa samuti siiani terve ja ei ole õmblused hargnema hakanud. Laste mängumatiga on nii nagu on- osad jupid on alles, osad mitte. Millegipärast neil hambad ja näpud sügelevad viimasel ajal. Aga muidu on nad mõnusad panna maha laste mängunurka, mingi pehmendus ikka.

Kolmandas pakis oli midagi ainult minu jaoks (LINK). Kahjuks see must pluus on mulle pisut kitsas, aga teised asjad on siiani täiuslikud.. ahjaa, nabaneet läks katki, sest Raimond otsustas ta mul nabast ära tõmmata, aga sain selle ripatsi sinna tagasi ja kõik on ok. 

Sellel korral ja viienda pakiga võin öelda, et ma täiesti pettuma ei pidanud, sest pluus ainult ei sobinud. Kõik muu oli supper.

Retuusid (LINK). Ma sain neid millegi pärast kaks paari. 😀 Nad on õhukesed, kuid ei paista läbi. Jumala ausalt, neist said sekundi pealt minu lemmikud retuusid. Ma ainult neid nüüd kannangi. 😀 Nad on ilusa välimusega ja mugavad- kerged jalas, nagu ei olekski midagi. Lisaks panin ma tähele, et neil on pisut salendav efekt- sangade kohalt tõmbab pisut kokku. 😀 Mõni inimene on juba arvanud, et tegu on teksapükstega. Vaat, kus petavad ära. Ja mis see hind oligi? Ahjaa, kõigest 1.50$! Õige värv on neil retuusidel see, mis on viimasel pildil. 
Eest lukuga pluus (LINK). Ma lootsin, et ehk sellel korral veab ja võttes ta teiselt lehelt, läheb ta sellel korral selga.. aga ei. Endiselt väike. Mind kohe tõmbavad sellised eest lukuga pluusid. Ei saa sinna midagi parata. 
Salendav trikoo (?!) (LINK). Goodbye, sangad! Igaveseks. See trikoo tõmbab ikka kõik üleliigsed pekid kenasti koomale. Kuigi esialgu oli sellest ebamugav olla, siis päevaga olen juba harjunud. Annab enesekindlust juurde, kui miski kuskilt enam ei ripu. Kuna trikoo ulatub kuni rindade alla, siis annab ta natuke sellise push-up efekti samuti. Muidu on ta sellises soojemas toonis, kui pildil. Kunagi ma kindlasti lisan pildi, kus ta mul seljas riiete all.. hetkel ma lihtsalt ei viitsi end korda teha, aga ta tõesti toimib. 
Käevõru (LINK). Mulle ta hakkas kohe esimesest silmapilgust meeldima. Kõik need sümbolid seal küljes kirjeldaksid nagu mind. Ma ei hakka neid kõiki siin lahti seletama, sest see tunduks natuke naljakas, aga ilmselt on see üks asi, mida ma hakkan igapäevaselt kandma. Pealegi meeldib mulle see, et ta on selline tuhmim metall.. Selline vanaaegsem tundub. 
Sõrmusekarp (LINK). Pean ausalt tunnistama, ma lasin lihtsalt silmadega piltidest üle ja arvasin, et tegu on suure ehetekarbiga. Tuleb välja, et sõrmusekarp. On see mingi märk? Ehk peaks abielluma? Ei usu, silm on vigane lihtsalt 😀
Nabaneet (LINK). Nunnu ja roosa. Muud ei oska ma öelda. 😀
Enamus pildid tehtud Canon EOS 1200D kaameraga.

21 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga