üleskutse!

Ma alustangi tänast päeva sellega, et mul on teile kallid lugejad ja need, kes juhuslikult siia blogisse satuvad, üks väga-väga suur palve. Nimelt kirjutasin ma juuli kuus postituse sellest, kui ükskõiksed suudavad mõned Eesti inimesed olla. Selle postituse leiab siit (LINK). Postituse alla ilmus kommentaar kellegi poolt, kes oli läbi elanud kohutava sündmuse. Lisan siia sellest kommentaarist pildi.
Kuna jupike minu artiklist ilmus Õhtulehes (LINK). Päevi hiljem kirjutas mulle üks naine, kes tundis huvi kommentaari vastu, mis minu blogi postituse alla oli jäetud. Just see sama kommentaar, millest üleval pool on lisatud pilt. Ma alguses ei taibanud, millest ta räägib, kuid lugedes artiklit uuesti ning blogist kommentaarid samuti üle, selgus peagi, millest naine kõneleb. 

Tuleb välja, et see naine, kes mulle kirjutas seoses selle kommentaariga, on selle mehe ema, kes Vastseliina laadal surnuna laua tagant leiti. Seoses sellega, ma palungi tulihingeliselt, et teie kõik, kes te täna seda postitust loete, jagada seda, et me leiaks üles kommenteerija, kes oli seal laadal ning nägi kogu juhtunut pealt. 
Ma ei ole kunagi (enda teada) oma blogis midagi palunud ja ma ei tee seda enda jaoks. Ma teen seda selle ema jaoks, et ta saaks lõpuks rahu. Ema jaoks, kes leinab oma last. Ma väga-väga siiralt palun teid- leiame koos selle kommenteerija üles!

8 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga