nali naljaks, aga eile oli jaanipäev

Eile sõitsime jällegi maale.. Ämarisse. Hommikul meil veel sellist plaani ei olnud, aga me olemegi inimesed, kellel tulevad erinevad plaanid sekundi pealt. Nii me siis käisime Tallinnas hessist läbi, kus teenindajad olid nii algelised, et arve osutus suuremaks, kui tegelikult see oli, lisasid kotti valed friikad (neid vaatasime autosse minnes ja ei hakanud tagasi minema, sest niigi kaua sai oodatud :D)… Raha muidugi küsisime tagasi, 3 eurtsi on ka raha! 

Anyway, edasi suundusime maale tšillama. Sai jälle natuke vabamalt võtta ja toredate inimeste seltskonda nautida. Egas seal erilist midagi rääkida ei olegi, see kõik oli kordades lahedam, kui seda hetkel siin kirjutada. 

Inimesed on maal palju sõbralikumad, lahkemad ja huvitavamad. Ma ei kujuta ette, miks ma kunagi tahtsin täiega Tallinna kolida.. Arvasin alati, et siin on tegevust rohkem ja linnaelu on huvitavam.. Psäh, essugi ta on! Istusime väljas, rääkisime juttu, käisime vahepeal jalutamas ja siis suundusime mugavamale pleisile, kus pandi lõke püsti ja ma sain isegi oma jaanipäeva ära peetud, mis mul nägemata jäi. 😀

Vahel kiskus asi tuliseks, sest mis päev see on, kus keegi molli ei saa või keegi niisama ei tülitse. Elu ongi huvitavam ja kirjum, kui toimud dramaatilisi asju. Lõpuks oli kõik chillpill ja mindi sõpradena lahku. 


Lillad koos, lillad hoos. 😀

14 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga